1-2-3 Eylül Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri

1 EYLÜL

Burcu: Başak Uğurlu sayısı: 1 Uğurlu taşı: Safir Olumlu özellikleri: Cesaret, dinamik.

Olumsuz özellikleri: Mükemmeliyetçi, işkolik.

Özgün bir zeka, oldukça duyarlı ve çekingen bir mizaca sahipsiniz. Bu görünümünüzle engelleri aşmak konusunda gevşek bir grafik çiziyorsunuz. Bundan dolayı kendinize olan güveninizi geliştirmeniz gerekiyor. Çevrenizdekilerle sürdürdüğünüz ilişkilerde onları dinlemek konusunda biraz daha titiz davranmalısınız. Zevkli ilişkiler ve kazanılan dostlar, size yaşamınızı daha çekici bir hale getirecektir.

2 EYLÜL

Burcu: Başak Uğurlu sayısı: 2 Uğurlu taşı: Safir

Olumlu özellikleri: İdealist, hırslı, canlı.

Olumsuz özellikleri: Aşırı derece sinirli, dar görüşlü, hayalperest.

Işıldayan, güleryüzlü bir karakter sahibi olmakla birlikte saman alevi gibi parlayan sinirliliğinizden dolayı çok eleştiriliyorsunuz. Hem sosyal, hem de iş konularında son derece dürüst ve adil bir kişisiniz. Zihinsel yeteneklerinizi kullanarak hayatta sizi aktif ve avantajlı bir duruma getirecek profesyonel bir kariyer sizin için biçilmiş kaftan. Giyim ve kuşaminıza özen gösteriyorsunuz.

3 EYLÜL

Burcu: Başak Uğurlu sayısı: 3 Uğurlu taşı: Safir Olumlu özellikleri: Parlak fikirlilik, sezgileri güçlü, hızlı hareket edebilen.

Olumsuz özellikleri: Sabırsız, dikkatsiz.

Sizin mükemmele olan ilginiz, kimi zaman gereksiz detaylarda zaman kaybetmenize sebep oluyor. Cin fikirli, pratik ve sezgili bir zekanız var. Hümanist prensiplerin belirgin olduğu sanat dalları sizin kolaylıkla başarı gösterebileceğiniz alanlar. Cömert, iyi yürekli ve müşfik birisiniz. Kimi zaman sorumluluklardan kaçma eğilimi gösteriyorsunuz. Bu yönünüzün önüne geçmeyi öğrenmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan 10-11-12 Eylül Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a comment