10-11-12 Eylül Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri

10 EYLÜL

Burcu: Başak Uğurlu sayısı: 2 Uğurlu taşı: Safir Olumlu özellikleri: Eğlendirici, cesaret verici, motive edici.

Olumsuz özellikleri: İnatçı, baskıyı seven.

Siz çevrenizdeki insanların yeteneklerini kolaylıkla fark edebiliyorsunuz ve o insanlara yapmaları gereken işleri öğütleme konusunda başarılısınız. Bu özellikleriniz size iş hayatında başarılı bir yönetici sıfatı kazandırabilir. Kimi zaman egonuzun baskın çıkması sonucunda insanlara gereğinden fazla hükmediyorsunuz. Mutlu bir çevrede yaşamak ve iyi huylu dostlar kazanmak sizin doğuştan kaderiniz haline gelmiş.

11 EYLÜL

Burcu: Başak Uğurlu sayısı: 1 Uğurlu taşı: Safir Olumlu özellikleri: Duygulu, artistik, hassas.

Olumsuz özellikleri: Davranışları önceden kestirilebilen, izole.

Sağlıklı bir cazibeniz ve çekiciliğiniz size bir Tanrı vergisidir. Zekanız, üzerinize aldığınız tüm işlerde başarılı olmanızı sağlıyor. Öte yandan yaptığınız işlerde yenilikler üretebiliyorsunuz. Bu yönünüz sizin sanatın herhangi bir dalında faaliyet göstermenizi kolaylaştırıyor. Çevrenizdeki insanların fikirleri hakkında gereğinden fazla düşünüyorsunuz. Sevgi dolu bir insansınız. İçinizdeki bu sevgiyi dışarıya aktarırken incinmemeye dikkat edin.

12 EYLÜL

Burcu: Başak Uğurlu sayısı: 3 Uğurlu taşı: Safir Olumlu özellikleri: Çekici, zeki, pragmatik.

Olumsuz özellikleri: Şüpheci, fırsat düşkünü.

Sizin açık özlü ve cana yakın bir kişiliğiniz var. İçine girdiğiniz bütün sosyal çevrelerde popüler bir ki-şilikhaline geliyorsunuz. Çekici ve büyüleyici mizacınızın bir sonucu olarak mükemmel bir konuşma yeteneğine sahipsiniz. Seyahat etmesini seviyorsunuz. Kimi zaman sizin kendiniz için vermiş olduğunuz bir karar her ne kadar size menfaat kazandırsa da karşınızdaki insanları sömürür bir hale geliyorsunuz.

Bir önceki yazımız olan 19-20-21 Eylül Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a comment