10-11-12 Şubat Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri

10 ŞUBAT

Burcu: Kova Uğurlu sayısı: 3 Uğurlu taşı: Ametist

Olumlu Özellikler: Güvenli, usta Olumsuz Özellikler: Şaşalı, yüzeysel, ilgisiz

İçinizdeki sese kulak veriyor, nereye nasıl gitmeniz gerektiğini biliyorsunuz. Amaçlarınız sizi kör etmediği zamanlar çok iyi bir dostsunuz. Bunu daha sık yapmalısınız. Başarılarınız size çok alkış getiriyor, ama şefkati size alkış tutanlarda aramamalısınız. Sevgilinizin kalbini kırmak istemiyorsanız, ihtiraslarınızın yalnız işiniz için olmadığını ona gösterin. Aşkta da içinizdeki sesi dinlemelisiniz.

11 ŞUBAT

Burcu: Kova Uğurlu sayısı: 4 Uğurlu taşı: Ametist Olumlu Özellikler: Duygusal, yaratıcı, alçak gönüllü.

Olumsuz Özellikler: Asi, bencil, çocuksu

Beğenmediğiniz taraflanmzı toplum içinde aşağılıyorsunuz. Ama bunu öyle komik bir şekilde yapıyorsunuz ki, insanlar içtenliğinize hoşgörüyle yaklaşıyorlar. Sizin için türlü fedakarlığı yapmaya hazır dostlarınız var. Entersan tarzınız sayesinde size çok aşık olan var. Çocuğunuz olursa ona bir anne ya da baba değil, bir oyun arkadaşı olacaksınız. Hatta bazen onlar gibi tutturma krizine saplanacak, eşinizi çileden çıkartacaksınız.

12 ŞUBAT

Burcu: Kova Uğurlu sayısı: 5 Uğurlu taşı: Ametist Olumlu Özellikler: Haddini bilen, yaratıcı

Olumsuz Özellikler: Dikkafalı, dengesiz

Sizin ahlak anlayışınıza uyduğu sürece düzeni sonuna dek destekliyorsunuz. Uymadığı vakitse, değişiklik yapmak için düzenin içinden çalışıyorsunuz. İş yaşamınızda da özel yaşamınızda da denenmiş yöntemlerle başarıya gidileceğini düşünüyorsunuz. Kendinizi değiştirmekten korkuyorsunuz. Ancak ne zaman ne yapacağınız pek de belli olmuyor. Ailenizi ve dostlarınızı, yaratıcılık kokan problem çözüm yeteneğinizle şaşırtıyorsunuz. Alışkanlıklara takılmayın.

10-11-12 Şubat Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri _14.jpg

Bir önceki yazımız olan 7-8-9 Ocak Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a comment