13-14-15 Ocak Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri

13 OCAK

Burcu: Oğlak Uğurlu sayısı: 5 Uğurlu taşı: Lal Taşı Olumlu Özellikler: Seçici, başarılı, titiz

Olumsuz Özellikler: Ukala, bencil, inatçı

Amacınıza ulaşmak için herşeyi planlıyor, hiç ter dökmeden istediğiniz yere geliyorsunuz. Çok açık sözlüsünüz, insanların tembel veya pasaklı olduklarını düşündüğünüzde hemen söylüyorsunuz. Sosyal açıdan sizden bir basamak yukarda biriyle ilişkiye girme fikri size çok uygun. En çok zevk aldığınız şey, spor yaparken veya bir toplantıda tanıştığınız insanlarla ileriye dönük yatırımlar planlamak.

14 OCAK

Burcu: Oğlak Uğurlu sayısı: 6 Uğurlu taşı: Lal Taşı Olumlu Özellikler: Dürüst, gözlemci, arabulucu

Olumsuz Özellikler: Eleştirici, duygusuz, çekingen

Etrafınızdaki detayları gözden kaçırmıyorsunuz. Yarışan iş arkadaşlarını, ayrılmış eski dostları veya kavgalı kardeşleri barıştırabiliyor-sunuz. İyi huyluluğunuz ve nazik davranışlarınız sizi aranılan biri kılıyor. Sizin için ideal sevgili, arzulamayı sahip olmayla karıştırmayan biri olur. Yaratıcılığınızı fotoğrafçılıkla veya yazı yazmaya çalışarak değerlendirebilirsiniz.

15 OCAK

Burcu: Oğlak Uğurlu sayısı: 7 Uğurlu taşı: Lal Taşı Olumlu Özellikler: İdealist, duygusal, nazik

Olumsuz Özellikler: Kendini beğenmiş, bencil, baskıcı

Takdir edileceğinizi bildiğiniz sürece yapmayacağınız iş yok. Sizi poh pohlayan bir sevgili, hayatınıza uyum sağlayacaktır. Sizden sevgi dolu bir eş ve samimi bir dost olur. Kalorilere dikkat, zevke düşkün tarafınız sizi uçlara götürebilir. Fazla kilolarınızı bir spor salonunda eritin, siz orada mükemmelliğe ulaşırken, başkaları da hayranlıkla sizi izleyecektir.

13-14-15 Ocak Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri _3.jpg

Bir önceki yazımız olan 10-11-12 Ocak Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a comment