16-17-18 Şubat Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri

16 ŞUBAT

Burcu: Kova Uğurlu sayısı: 8 Uğurlu taşı: Ametist Olumlu Özellikler: Meraklı, sanatçı ruhlu, motive

Olumsuz Özellikler: Baskıcı, tatminsiz, eleştirici

Evde de işte de, bilinmesi gerekli tüm özellikleri anında öğreniyor, öğrendiklerinizi de tam bir ustalıkla uyguluyorsunuz. Yanınızda çalışanlara da sizin yolunuzu, yani doğru yolu öğretmek istiyorsunuz. Sevgilinize kendi potansiyelinin farkına varmasını salık veriyorsunuz. Ancak onu da işteki çizilmeyi bekleyen projeler gibi görmeyin. Doğadan hoşlanıyorsunuz, çıkıp kamp yapma fikri sizi heyecanlandırıyor. Öyleyse ne duruyorsunuz, gidin kavuşun çiçeklerinize, kuşlarınıza.

17 ŞUBAT

Burcu: Kova Uğurlu sayısı: 1 Uğurlu taşı: Ametist Olumlu Özellikler: Disiplinli, hırsı, çekici

Olumsuz Özellikler: Ukala, aceleci, başarısızlığı kabul etmiyor

Disiplinli olmayı başarıya giden yol olarak görüyorsunuz. Çevrenizdeki hiçbir şeyin dikkatinizi dağıtmasına izin vermiyorsunuz. Başarılı olana dek aşka şans tanımıyorsunuz. Ancak, kancayı birine takınca, cazibenizden kurtuluşu olmuyor. Hoşgörülü ve anlayışlısınız. Sizinle aynı fikirlere sahip olmayanlar sizi itse de, herkeste saygı duyulacak bir yön buluyorsunuz. Eğlence sizi yolunuzdan pek sap-tıramıyor ama durumunuz o kadar da fena değil.

18 ŞUBAT

Burcu: Kova Uğurlu sayısı: 2 Uğurlu taşı: Ametist Olumlu Özellikler: Genç, enerjik, ileri görüşlü

Olumsuz Özellikler: Meydan okuyan, çocuksu, aceleci

Haylaz bir çocuğun enerjisine sahipsiniz. DÜnyaya da pek bir pozitif bakıyorsunuz doğrusu. İşte, cesur bir projeyi ilk dile getiren oluyorsunuz ve bir işin yapılamazlığını da en son siz kabul ediyorsunuz. Ev ahalini müthiş dekorasyon planları ile heyecanlandırıyor, seyahat seçimlerini de kesinkes siz yapıyorsunuz. Sevgiliniz sizin kadar heyecanlanmasa da, kendisini bir şekilde ikna ediyor onu da yanınıza alıyorsunuz. Arkadaşlarınız daima size destek çıkıyor.

16-17-18 Şubat Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri _3.jpg

Bir önceki yazımız olan 1-2-3 Şubat Tarihinde Doğanların Burçları Ve Özellikleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a comment