19-20-21 Eylül Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri

19 EYLÜL

Burcu: Başak Uğurlu sayısı: 9 Uğurlu taşı: Safir Olumlu özellikleri: Üretken, çalışkan, pozitif.

Olumsuz özellikleri: Sinsi, tartışmayı seven.

İyiliksever mizacınızla kendinizi herkese sevdirmeyi biliyorsunuz. Çekici olmanız, sadık ve güvenilir dostlar edinmek kabiliyetiniz göze çarpıyor. Genç yaşınızda sorumluluktan kaçmıyorsunuz. Bu da çevrenizde takdir ediliyor. Detaylar üzerinde gereğinden fazla yoğunlaştığınız için insanlarla kimi zaman bu konuda tartışmalara giriyorsunuz. Bu da sizin vakit kaybetmenize sebep oluyor. Romantik kişilğiniz karşı cins tarafından beğeniliyor.

20 EYLÜL

Burcu: Başak Uğurlu sayısı: 2 Uğurlu taşı: Safir Olumlu özellikleri: Hırslı, pratik çözümler üretebilen.

Olumsuz özellikleri: Benmerkez-ci, insanlan küçümseyen.

Tatlı, sevimli, nazik bir yaradılışınız olsa da, kimi zaman çevrenizdekilere tepeden baktığınız oluyor. Başkalanna hükmetme meyiliniz ve liderlik arzunuz, hırsınızla birleşin-ce kırıcı olabiliyorsunuz. Ancak insanlan kırdığınız için bu yaptıklarınız kolayca unutuluyor. Teknik ve kendine güvenen bir yanınız var. Yüksek hedeflerinizi, bu yanınızı geliştirerek gerçekleştirebilirsiniz.

21 EYLÜL

Burcu: Başak Uğurlu sayısı: 3 Uğurlu taşı: Safir Olumlu özellikleri: Sorgulayıcı, araştırıcı.

Olumsuz özellikleri: Kendini yıpratan, felaket tellalı.

Kimi zaman utangaç bir görüntü sergileseniz dahi, siz aslında samimi ve girgin bir kişiliğe sahipsiniz. Kibar, uyumlu ve sokulgan olmanız sayesinde insanlardan istediklerinizi alabiliyorsunuz. Çevrenizdekileri yargılamayı bir kenara bırakıp onlarla iyi geçinmeyi kafanıza koyduğunuzda bunu kolaylıkla gerçekleştirebiliyor sunuz. Bilimsel konularda sorgulayıcı ve araştırıcı yönünüz sayesinde kısa zamanda başarılı bir kariyer inşa edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 1-2-3 Ekim Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a comment