19-20-21 Kasım Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri

19 KASIM

Burcu: Akrep Uğurlu sayısı: 3 Uğurlu taşı: Topaz Olumlu özellikleri: Hırslı, güvenli

Olumsuz özellikleri: Yorgun, endişeli, zor

Kendinize güveninizin olması sizi hep liderlik pozisyonlarına doğru itiyor. Özgürlüğünüze düşkünsünüz, başkalannm çizdiği yoldan yürümekten hoşlanmıyorsunuz. Sizin kadar enerjik ve zeki insanlardan oluşan bir dost grubunuz var, ama kimse sizin kadar hırslı değil. Amaçlarınıza o kadar odaklanmışsınız ki, iki arada bir derece ben nasıl aşık oldum diye düşünüyorsunuz.

20 KASIM

Burcu: Akrep Uğurlu sayısı: 4 Uğurlu taşı: Topaz Olumlu özellikleri: Girişken, zeki, eğlenceyi seven

Olumsuz özellikleri: Patavatsız, sert, saf

Doğru olan için savaşıyorsunuz. İnsanlara neden haklı olduğunuzu anlatıyor, zekanızla onları ikna etmeye çalışıyorsunuz. Ancak, üstlerinizle konuşurken, dikkatli olun, tavırlarınızı beğenmeyenlerle başınız derde girebilir. Herkes kalbinize giremiyor. Sevgilinizin de en az sizin kadar eğlenceden hoşlanan birisi olması lazım.

21 KASIM

Burcu: Akrep Uğurlu sayısı: 6 Uğurlu taşı: Topaz Olumlu özellikleri: Rahatlatıcı, heyecan verici, yaratıcı

Olumsuz özellikleri: Asi, aşırıya kaçan

Emir almaya katlanamıyor, yanlışını yakaladığınız patronlarınızı herkesin içinde rezil ediyorsunuz. Dostlarınız sizinle asla sıkılmıyorlar. Aksine, sizinle bir araya gelip bir şeyler yaratmak onlar için büyük zevk. Aşkı, siz ona söz geçirebildiğiniz takdirde seviyorsunuz. Hayatı heyecanlı kılmak için yapacağınız çok uç hareketlerden kaçının.

19-20-21 Kasım Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri_0.jpg

Bir önceki yazımız olan 16-17-18 Şubat Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a comment