22-23-24 Kasım Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri

22 KASIM

Burcu: Akrep Uğurlu sayısı: 5 Uğurlu taşı: Topaz Olumlu özellikleri: Seçici, çekici, yaratıcı

Olumsuz özellikleri: İşkolik, dünyadan bir haber, sakar

Sonsuz sabır ve akıl almaz bir enerjiyle ödüllendirilmiş bir yaratıcısınız. Evinizi tamamıyla siz dekore etmişsiniz. İşte de bir projeyi çiziyor, arkadaşlarınızın da tüm güçleriyle onu gerçekleştirmelerini sağlıyorsunuz. İnsanlar sizi memnun etmek istiyorlar. Bunun başlıca sebebi, heyecanınızın onlara da bulaşmış olması.

23 KASIM

Burcu: Yay Uğurlu sayısı: 7 Uğurlu taşı: Turkuaz Olumlıı özellikleri: Eğlenceli, özgür, komik

Olumsuz özellikleri: Eleştiren, ilgisiz, kayıtsız

Kelimelerle aranız çok iyi. Harika demeçler veriyor, ara buluyor, tatlı dille yılanı deliğinden çıkartıyorsunuz. İş yerinde sizi zekanızın parlaklığıyla tanıyorlar. Evinizde verdiğiniz davetlerde insanları neşeye boğuyorsunuz. Sevgilinize sadece tatlı sözlerle değil, romantik hareketlerle de yaklaşmalısınız.

24 KASIM

Burcu: Yay Uğurlu sayısı: 8 Uğurlu taşı: Turkuaz Olumlu özellikleri: Canlı, derin, sosyal

Olumsuz özellikleri: Asi, meydan okuyan

Her detayı inceliyor, sonra da bir karara varıyorsunuz. Çevrenizdekileri de sizin gibi düşünmeye çağırıyorsunuz. Sizin için tartışılıp çözümlenmesi gereken bir dolu problem var. Bu durumda enerinizi insanlarla ciddi ilişkiler kurmaya değil, onlarla bir araya gelip çözüm üretmeye harcamak istiyorsunuz. Sevgiliniz sizle olan yaşamım hiçbir şeye değişmez.

22-23-24 Kasım Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri_15.jpg

Bir önceki yazımız olan 23-24-25 Şubat Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a comment