29-30-31 Ocak Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri

29 OCAK

Burcu: Kova Uğurlu sayısı: 2 Uğurlu taşı: Ametist Olumlu Özellikler: Meraklı, zeki, sadık.

Olumsuz Özellikler: Ukala, gösteriş meraklısı, ilgi isteyen

Yeteneğinizi tüm dünyaya göstermek istiyorsunuz. Başarılı olmasına başarılısınız, ama hiç de alçak gönüllü değilsiniz. Sevgiliniz sizin çok ilginç bir insan olduğunuzu düşünüyor. İnsanları kendinize hayran etmek için bir müzik aletiyle haşır neşir olmayı deneyin, onun da başarıyla üstesinden geleceksiniz. Sürekli egzersiz yapmazsanız sağlığınız bu parlaklığını koruyamayacak.

30 OCAK

Burcu: Kova Uğurlu sayısı: 3 Uğurlu taşı: Ametist Olumlu Özellikler: Diplomatik, zeki, iyi huylu.

Olumsuz Özellikler: Kendini kısıtlayan, çekingen

Başkalarını savunmayı, kendi adınıza konuşmaya yeğliyorsunuz. Hiçbir konuşmanız kırıcı ya da patavatsız değil. Bu özelliğiniz iş yerinde size faydalı oluyor. Aşk hayatınızda sevgilinizle tartışmaktan çekiniyorsunuz. Sabırlısınız ve bu sayede eğitici olabiliyorsunuz. Ancak çok çekingensiniz ve bazen sizin başarılarınızı başkaları üstleniyor. Evde iyi bir kitapla rahatlamaya çalışın.

31 OCAK

Burcu: Kova Uğurlu sayısı: 4 Uğurlu taşı: Ametist Olumlu Özellikler: Değer veren, ilgili, açık sözlü.

Olumsuz Özellikler: Saman altından su yürüten, yalancı

Düşüncelerinizi dışa vurmaktan çekinmiyorsunuz. Ancak bazen amacınıza ulaşmak için doğruyu saptırıyorsunuz. Vericisiniz ve duygularınız konusunda doğrucusunuz. Sevgilinizle konuşurken bu kadar soğuk davranmayın. Liderlik özelliğiniz kullanmak için bir sosyal akti-viteye katılın. Burada tanışacağınız kimselerle sıkı dostluklar kurabilirsiniz.

29-30-31 Ocak Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri _4.jpg

Bir önceki yazımız olan 16-17-18 Ocak Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a comment