4-5-6 Şubat Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri

4 ŞUBAT

Burcu: Kova Uğurlu sayısı: 5 Uğurlu taşı: Ametist Olumlu Özellikler: Becerikli, uyumlu, dayanıklı.

Olumsuz Özellikler: Sorumsuz, dengesiz

Çok kolay yön değiştiriyorsunuz. Değişiklik iyidir, ama fazlası amaçlarınıza ulaşmanızı engeller. Biraz yerinizde durmaya çalışın ve bu kadar da çabuk yılmayın. İlişkilerinizdeki en ufak sorunda kaçmaya çalışıyorsunuz. Sizin en büyük özelliğiniz esnek olmanız. Her duruma uyabilen sizin aslında altından kalkamayacağınız dert de yok. Herkesin favorisisiniz. İlgi alanlarınız ve kıvrak zekamz sizi cazip kılıyor.

5 ŞUBAT

Burcu: Kova Uğurlu sayısı: 7 Uğurlu taşı: Ametist Olumlu Özellikler: Algılama gücü kuvvetli, zeki, güvenilir.

Olumsuz Özellikler: Aşağılayıcı, bastırılmış

Dillisiniz. İki cümleyle vaziyeti öyle güzel anlatıyorsunuz ki, bu da sizi üstün bir konuşmacı ve arabulucu yapıyor. Ancak karşınızdakiler sizin bu güzel yeteneğinizden faydalanmak istemiyorlarsa, siz de onlara yardımcı olmayın. Yüksek standard-lannıza uygun kişiyi bulduğunuzda içerlerde gizlediğiniz çekiciliğiniz su yüzüne çıkıyor ve aşk kapınızda beliriyor. Çok az insan sizin kadar güzel hikaye anlatır. Bu yeteneğinizi çevrenizden neden saklıyorsunuz?

6 ŞUBAT

Burcu: Kova Uğurlu sayısı: 8 Uğurlu taşı: Ametist Olumlu Özellikler: Popüler, sevimli.

Olumsuz Özellikler: Kendine güvensiz, başkalarının fikirlerine muhtaç

Başkalarının onayı sizin için hava ve su kadar önemli. Çevrenizi memnun etmek için herşeyi yapıyorsunuz. Aşkta da hayatta daverici bir insansınız. Dünyaya pozitif bakmanız takdir topluyor. Yalnız, etrafı memnun ederken kendi arzularınızı unutmayın. Anlayışlılığınız, iyi huy-luluğunuz, kıvrak zekanız ve alçak gönüllülüğünüz, popüleritenize katkıda bulunuyor. Aerobik sizi zinde tutacaktır, deneyin.

4-5-6 Şubat Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri _2.jpg

Bir önceki yazımız olan 1-2-3 Şubat Tarihinde Doğanların Burçları Ve Özellikleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a comment