7-8-9 Mart Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri

7 MART

Burcu: Balık Uğurlu sayısı: 1 Uğurlu taşı: Akuamarin Olumlu Özellikler: Sıcak, verici, sevimli

Olumsuz Özellikler: Hassas, kırılgan

Barşanlı olmak kadar, sevilmeyi de istiyorsunuz. Mesela iş yerinde doğum gününü hatırlamadığınız bir kimse yok. İnsanları herdiyelere boğuyorsunuz. Evin engenç üyesine bile, fikrini sormaktan yanasınız. Ufacık bir tartışmadan bile çok canınız yandığı için, sevgilinizle başınızı derde asla sokmuyorsunuz. Biraz girişken olun.

8 MART

Burcu: Balık Uğurlu sayısı: 2 Uğurlu taşı: Akuamarin Olumlu Özellikler: Boyun eğmez, tuttuğunu koparan

Olumsuz Özellikler: Zor beğenir, düşüncesiz

Dışardan yumuşak görünüyorsunuz, ama sert birisisiniz. Çevrenizdekilere kendi başlarına düşünmelerini tavsiye ediyorsunuz. Emir almaya karşı alerjiniz var. Ama iyi tavsiyelere de hayır demiyorsunuz. Güzel bir egsersiz bulun kendinize, durpduruken, selülite davetiye çıkartmayın. Girişkenliğiniz sayesinde dokturunuza sormadığgınız soru kalmıyor!

9 MART

Burcu: Balık Uğurlu sayısı: 3 Uğurlu taşı: Akuamarin Olumlu Özellikler: Renkli, cesur, yenilikçi

Olumsuz Özellikler: Kaba, huzursuz

Tam bir araştırmacısınız. Pek çok kişi girişimlerinizi harkülade buluyor. Birazcık geri kafalılar ise, kendinizi frenlemenizi süylüyorlar, ama siz bunlara kulak asmıyorsunuz. Arkadaşlarınız sizi takip etmeye bayılıyorlar. Sizi seyrederken, kendilerine güvenleri geliyor. Dramatik bir insan olduğunuz için heyecan verici bir sevgilisiniz. Çocuklar size bayılıyor.

7-8-9 Mart Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri _6.jpg

Bir önceki yazımız olan 16-17-18 Şubat Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a comment