7-8-9 Şubat Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri

7 ŞUBAT

Burcu: Kova Uğurlu sayısı: 1 Uğurlu taşı: Ametist Olumlu Özellikler: Duygusal, en-tel, nazik

Olumsuz Özellikler: Çekingen, dengesiz, tartışmadan korkan

Hayalcisiniz, ama hayalleriniz hep de gerçek oluyor. Bu çevrenizdekileri şaşırtıyor çünkü sizin pek çaba göstermeden istediklerinize kavuştuğunuza şahit oluyorlar. İnsanların ne hissettiklerini anlıyorsunuz ve bu da sizi onlara daha yakınlaştırıyor. Sevgiliniz sizi nazik ve anlayışlı buluyor. Size daha girişken olmanız için biraz destek vermesi gerek. Anaç bir yapınız var ve aileniz bu yüzden size sonsuz güveniyor. Sevgilinizle salon danslarını deneyin.

8 ŞUBAT

Burcu: Kova Uğurlu sayısı: 9 Uğurlu taşı: Ametist Olumlu Özellikler: İleriyi gören, özgür, reformcu.

Olumsuz Özellikler: Eleştiren, asi

Açık fikirlisiniz arpa hoşgörülü değilsiniz. Tipik iş yerlerinin katı kuralları sizi sıkacağı için evde çalışmayı tercih edebilirsiniz. İdeal olarak, sosyal yanlışları veya çevreyi düzeltmekle ilgilenebilirsiniz. Eşiniz de dostlarınız da, sizin gibi düşünceli insanlar. Hafta sonlan bir koruya veya sahile gitmek ruhunuzu dinlendirir. Hem fiziksel, hem de zihinsel egzersizler yapın. Neden yogayı denemiyorsunuz?

9 ŞUBAT

Burcu: Kova Uğurlu sayısı: 2 Uğurlu taşı: Ametist Olumlu Özellikler: Neşeli, sağlam, pozitif

Olumsuz Özellikler: Kendine hakim olamayan, dengesiz

Hep darbe yiyorsunuz. Bu da gözünüzün yükseklerde olmasından kaynaklanıyor. Neyse ki bu darbelerden etkilenmiyorsunuz. Sağlam olmanız yükselmenizde yardımcı olacaktır ama siz nerde sorun varsa oraya doğru yollanıyorsunuz. Bu da ilerlemenizi yavaşlatıyor. Hayata nasıl meydan okunacağı konusunda herkese örnek oluyorsunuz. İyi ve hoşgörülü olmanız, sevgilinizle aranızda çıkabilecek sorunlan çabuk atlatmanızı sağlıyor. Metabolizmanız hızlı çalışıyor.

7-8-9 Şubat Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri _4.jpg

Bir önceki yazımız olan 1-2-3 Şubat Tarihinde Doğanların Burçları Ve Özellikleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a comment