Akrep burcu ve bitkileri kokuları

Sofistike ve zarif su grubuna mensup Akrep insanının müthiş bir estetik gözü vardır. Yaşamındaki tüm ayrıntılar onun ince zevkini yansıtır. Giyim onun için gerçek bir tutkudur ve modayı takip etmek bir yana, kendi tarzını da kendi yaratır. Daima bakımlı ve tam bir kalite aşığı olan Akrep kadını, bütün ortamlarda zarafeti ve kokusuyla dikkat çeker. Kendisindeki zarafeti tamamlayan taze ve sabunumsu kokular, onun dünyasındaki şıklığı ve sofistikeliği tamamlayacaktır.

Akrep burcu erkeği arzulu, kararlı, duygusal ve duyarlı yapısıyla, Akrep burcu kadını da cazibeli, azimli, hırslı, akıllı ve sezgileri kuvvetli yapısıyla, dikkat çekici kokular da tercih etmelidir. Akrepler her ne kadar içlerine kapanık bile olsalar derinden derine cazibeyi severler. Olağan sıradanlık hoşlarına gitmez.

Her zaman en zor durumdan bile başarıyla çıkmayı beceren Akrep burcu mensuplan nilüfer çiçeğinin gücünden faydalanmalıdır. Sezgilerini harekete geçirmek için zambaktan ve mandalinadan destek alırlar.

Akrep burcu bitkileri: Krizantem, kırmızı karanfil, ateş çiçeği, unutma beni, kaktüs, ortanca, karaçalı, yabani hardal, süpürgeotu, böğürtlen, pırasa, çivi otu, devedikeni.

Uyumlu kokuları: Yaban gülü, sümbül, manolya, nane.

Akrep kadını: Sümbületer, rezin, portakal çiçekleri, vahşi incir, siyah frenk üzümü, kehribar, vanilya, meşe yosunu, misk ve amber kokuları,

Akrep erkeği: Aquatik floral notlar: deniz yosunu, bergamot, kakule, nilüfer, selvi, siklamen, gül ağacı, sedir, vetiver ve misk çok yakışacaktır.

Bir önceki yazımız olan Terazi Burcu Aylık Yorumu başlıklı makalemizde Aylık, TERAZİ ve Yorumu hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a comment