Kutsal bir döngüyü uygulamak adına bazı yöntemleri bildiğinizi kabul ediyorum. Buna karşın öfke majisi için çağrılarınızı güneyden başlattığınız gibi elementleri de direkt olarak çağırmanızı öneririm. Döngünüzü çevirmek için bir sistem kurmama ihtimalinize karşı, öfke majisi için bu basit döngü çevrimini takip edebilirsiniz:

Güneye kırmızı bir mum yerleştirin. Sarı bir mumu doğuya yerleştirin. Yeşil mumu kuzeye yerleştirin. Mavi mumu batıya yerleştirin. Güneye dönük ayakta durun, kollarınızı havaya kaldırın ve ‘Ateşin gtrçek ruhu Güneyin sonlanmayan özünü çağırıyorum! Ayinime katıl, döngümü koru, Majimi doğru tut!’ diye bağırın.

Kırmızı mumu yakın. Doğuya dönün, kollarınızı havaya kaldırın ve ‘Havanın gerçek ruhu Güneyin sonlanmayan özünü çağırıyorum! Ayinime katıl, döngümü koru, Majimi doğru tut!’ diye bağırın.

Sarı mumu yakın. Kuzeye dönün, kollarınızı havaya kaldırın ve ‘Yerin gerçek ruhu Güneyin sonlanmayan özünü çağırıyorum! Ayinime katıl, döngümü koru, Majimi doğru tut!’ diye bağırın.

Yeşil mumu yakın. Batıya donun, kollarınızı havaya kaldırın ve ‘Suyun gerçek ruhu Güneyin sonlanmayan özünü çağırıyorum! Ayinime katıl, döngümü koru, Majimi doğru tut!’ diye bağırın.

Mavi mumu yakın. Elementlerin gitmesine izin verince batıdan başlamalısınız.

‘Hayatın kanının aktığı Batının ruhu teşekkürler ve elveda. Hayır dualarım seninle olsun.’ diye bağırın.

Mavi mumu çıkarın. Kuzeye dönün.

‘Hayatın suyunun aktığı yerin ruhu, teşekkürler ve elveda. Hayır dualarım seninle olsun!’ diye bağırın.

Yeşil mumu çıkarın. Doğuya dönün.

‘Hayatın nefes aldığı rüzgârın ruhu, teşekkürler ve elveda. Hayır dualarım seninle olsun!’ diye bağırın.

Sarı mumu çıkarın. Güneye dönün.

‘Hayatın sıcaklığı Güneyin ruhu, teşekkürler ve elveda. Hayır dualarım seninle olsun!’ diye bağtrın.

Kırmızı mumu çıkarın.

Öfke majisinde, yerine getireceğiniz her bir maji, ayin, egzersiz ve meditasyon için bir döngü gereklidir. Engellerin yerleştirilmesi için yapacağınız çağrınızın döngüsüne özel bir ilgi gösterin. Özel bariyerler ma-jinin akışının kontrolünde bize yardım edebilir. Elementleri çağırdığınızda bariyerlerinizin onayını alın. Örneğin, eğer ateş elementini ‘ayinime katılması ve yardımını bana göndermesi için çağırıyorum’ diyorsanız, ‘doğanızın Saflığından Majimi saf tutmasını istiyorum.

Bu ……kaymamalıdır – [Bölüm l’de kararlaştırılan

Maji yasaları olarak öfkeli alan],’ diye eklemenin tam zamanıdır.

Öfke majisi ayinleri bir resmiyet içermez, amacınızdan sapma olmadığından emin olmanız için her türlü önlemi düşünmelisiniz. Öfke majisiyle çalışırken diğer temel elementler çalışmaya başlamadan önce ve sonra sizi ve bulunduğunuz alanı arıtmayı, topraklamadan önce ve sonra ve tüm gerekli aşamaları kapsar.

AskBuyusu.jpg

Bir önceki yazımız olan KOVA BURCU AYLIK YORUMU 2017 EKİM başlıklı makalemizde KOVA BURCU AYLIK YORUMU 2017 EKİM hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a comment