Aslan Burcu Erkeği Plüton Etkileri

Plüton Oğlak burcundan, Altıncı Evinizden güneşinize temas edecektir. İş yerinde büyük değişiklikler olabilir. Bu sizi doğrudan etkilemese de gerginliğini yaşayacaksınız. Kendinizi geri çekin, kargaşadan uzak durun, iş arkadaşlarınız ve yöneticinizle yapacağınız işleri mutlaka belgelendirin. Konuşmadan önce iyi düşünün, gergin anınızda kimseye mesaj göndermeyin.

Yürüyüş, okuma, meditasyon gibi stres atıcı faaliyetlerde bulunun. Bu hem zihin hem de beden sağlığınız için önemlidir. Uykunuza dikkat edin. Siz ya da ailenizden biri doktor muayenesinden geçerken size söylenenleri koşulsuz kabul etmek yerine, merak ettiklerinizi sormaktan çekinmeyin. Böyle ce daha sağlıklı kararlar verebilirsiniz.

Plüton Koç burcundaki, Dokuzuncu Evinizdeki Uranüs’le bu yıl mayıs ve kasımda olmak üzere iki kez çakışacak. Bu zorlu dizilim, şirketin yeniden yapılanması ya da grev gibi kontrolünüz dışındaki sebepler yüzünden iş değişikliklerine yol açabilir. İşinizi değiştirmeseniz bile iş yükünüz ve stresiniz artacak,daha yüksek mevkilere geçebilmek için eğitiminizi tamamlamayı düşünmeye başlayacaksınız.

Eşinizin akrabaları ya da kendi akrabalarınızdan birinin bakımıyla ilgilenmek üzere seyahate çıkacaksınız. Mayıs, haziran, ekim ve kasım aylarında yola çıkmayın çünkü vasıtalarda rötar ve iptaller yaşanabilir, huysuz biriyle yol arkadaşlığı yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Bu yıl yasal işlere dikkat etmeniz gerekecek. Dava açmak için uygun bir zaman değil çünkü pek çok engelle karşılaşacaksınız. Özellikle iş yerinde çok dikkatli olun. Günah keçisi ilan edilebileceğiniz durumlardan uzak durun. Yapıcı değişikliklerin bir parçası olmaktan çekinmeyin.

Plüton  31 Temmuz4 Ağustos Arasında Doğanlar

Bir önceki yazımız olan Başak Burcu Erkekleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a comment