Aslan burcu ve hediyeleri

indir (1)

Aslan burcu hediyeleri

Karizmatik, cömert ve yaratıcı Aslan burcu insanına hediye alırken onun asaletini siz de yüreğinizde hissedersiniz. Aslan kadınları birer kraliçe, erkekleri ise birer kraldır. Ona hediye seçerken bunu göz ardı eder ve ona sıradan biriymiş gibi yaklaşırsanız yanılırsınız. Aman ha!

Aslan’ın gösterişten hoşlandığını hatırlatmakta fayda var. “Ben buradayım” diye bağıran kıyafetler, pahalı takılar, pırlantalı kol düğmeleri, markalı saatler ve güneş gözlükleri ona uygun hediye olacaktır. Ona alacağınız her şey onun zevkine ve kendine biçtiği değere uygun olmalıdır. Bir de bir Aslan’a ne kadar gösterişli ve pahalı da olsa öyle kuru kuru hediye vermeniz önerilmez. Hediyenizi ona olan sevginizi gösteren abartılı hareketlerle ve iltifatlarla da süslemeniz gerekir. Öyle mecburiyetten hediye verdiğinizi zannetmemeli; bir kral veya kraliçe kadar çok sevildiğini ve çok değerli olduğunu hissetmelidir.

Aslanlar ilginin merkezinde olmayı severler çünkü yöneticileri Güneş’tir ve diğer tüm gezegenler Güneş etrafında dönerler. Bu yüzden Aslanlar da herkes onların etrafında dönsün dursun isterler. Doğum günü olan bir Aslan için bir parti düzenleyin ve bakın; ilginin merkezindeyken ne kadar mutlu! Ancak bu tarz bir hediye planlıyorsanız, partideki yemeklerin, dekorasyonun, müziğin kısacası her şeyin mükemmel olmasına çokça uğraşmanız, ayrıca bu partiye doğum günü çocuğu olan Aslan’ın potansiyel rakiplerini davet etmemeye özen göstermeniz gerekir. İlgi bölünmemeli; gözler sadece onun üzerinde olmalıdır. Zodyak’m 5. evinin sahibi olan Aslanlar sahne sanatlarına ve yaratıcılık gerektiren alanlara hem ilgili hem de bu konularda başarılıdırlar. Ona önemli bir gösteri için gala davetiyesi temin edebilir veya ünlü operetleri izlemesi için bilet alabilirsiniz. Bir gösteri için bilet alacaksanız, lütfen arka sıralardan olmasın; mümkünse en pahalı koltuklan tercih edin. Bir Aslan’a evindeki ban için kristal kadehler veya kaliteli ve hatta özel üretim şarap da hediye edebilirsiniz. İpek eşarplar, altın cep saatleri, deri kemerler… Kaliteli ve mutlaka pırıltılı olan her şey kısacası…

Paranın alabileceği en iyi kalitedeki şeyleri almayı tercih eden ve asla ucuza kaçmayan Aslanlara hediye seçerken tıpkı bir Boğa’ya hediye alırken olduğu gibi kesenin ağzını açmanız gerekeceğini de hatırlatalım.

Bir önceki yazımız olan Balık Burcu Aylık Burç Yorumu başlıklı makalemizde balık, burç ve neptün hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a comment