Balık Burcu Aylık Falı

images

•AŞK: Kasım ayında katılacağınız, sizden yaşça büyük, saygın kişilerin verdiği bir davette, içinizde hoş duygular uyandıran, karşı cinsten birinin yakınlığından büyük keyif alacaksınız. Cinsel potansiyelinizin arttığı bu dönemde, bu yakınlaşma sürpriz bir aşkın habercisi olabilir. Yine bu dönemde çıkacağınız kısa yolculuklarda çekiciliğinizle çevrenizdekileri etkileyeceksiniz. Ayın ortalarına doğru, eski aşkınızla karşılaşmanız veya ilişkilerinizle ilgili eski meselelerin ortaya çıkması muhtemel gözüküyor.

•PARA: İş konusunda sizi destekleyenlerin arttığı bir dönemde bulunuyorsunuz. Özellikle katılacağınız bir iş toplantısında saygı duyduğunuz birinin sizi takdir etmesi yatırımlarınız konusunda sizi cesaretlendirecek. Güvenlik ihtiyacınızın önem kazandığı bu günlerde, böyle bir destek sayesinde, eskiden beri yapmayı düşündüğünüz ama yarım kalmış işlerinizi tamamlayabilir veya bir türlü uygulamaya koyamadığınız eski anlaşmaları yeniden hayata geçirebilirsiniz.

•SAĞLIK: Kasım ayında yükselen fizik gücünüz ve enerjiniz sizi hayata bağlayacak ve hayattan zevk almanızı sağlayacak. Bu durumdan çevrenizdekiler de etkilenecek ve sizin etrafa yaydığınız pozitif enerji onlara da canlılık verecek. Bu durum bir mıknatıs gibi etrafmıza pek çok inşam çekmenizi sağlayacak. Dostlarınız tarafından aranmanız ve bir çok davete katılmanız çok normal. Ama bu davetlerde yediklerinizin ve içtiklerinizin dozajım kaçırmamaya özen gösterin.

 

Bir önceki yazımız olan İnanılan batıl inançlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a comment