Balık Burcu Kasım Ayı

Gezegensel Tehlikesiz Durumlar

3 Kasımda Güneş tutulması Akrep burcunda, 17 sinde Dolunay Boğa burcundadır. Tüm bunların etkisi Üçüncü ve Dokuzuncu Evinizde görünecek, tatil yapmak ya da ailenizi ziyaret etmek için uygun bir dönem. 10’undan sonra Merkür Akrep burcuna yöneliyor. Günlük hayatın koşuşturmacası içinde birçok insanla tanışabilirsiniz.

İlişkiler

Balık Burcu Tatil döneminde popülerliğiniz artacak. 5’inde Venüs Oğlak burcuna, Ön Birinci Evinize giriyor. Arkadaşlarınızla görüşecek, davetler vereceksiniz. Ancak bütçenizi kontrol edin, bütün bunlar pahalıya mal olabilir. Ay sonunda bir arkadaşınızın arkadaşıyla aranızda etkileşim olabilir.

Para ve Başarı

Kasım başında Venüs’ün Yay burcunda, Onuncu Evinizde olmasıyla uzak görüşlülüğünüz devam edecek. 21’inde ise Güneş’in Yay burcuna girmesiyle olumlu havanız devam edecek. Bu etkilerle patronunuzu etkileyecek, gelirinizi artıracaksınız. Akıllıca konuşmaya dikkat edin. Mars’ın Akrep burcuna girmesiyle sonradan pişman olacağınız sözler sarf edebilirsiniz.

Gezegensel Tehlikeli Durumlar

Bu ay Koç burcundaki Uranüs ve Oğlak burcundaki Plüton çakışıyor. Bu çakışmanın etkilerini Balık Burcu olarak bir ay sonra göreceksiniz. Siz yine de bütün arkadaşlarınızın sizin iyiliğinizi düşündüğünü sanmayın.

Balık Burcu Umut Vaat Eden Günler

2, 10, 11, 12, 15, 20, 26, 30

Balık Burcu Sıkıntılı Günler

1,5,7, 9, 13, 19,21,28

Balık Kasım
Balık Burcu

Bir önceki yazımız olan Astroloji başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • reply Sare ,

    slm ben 13 03 1983 yılında doğdum evliyim aşk sağlık hayatım nasıl olcak öğrenebilirmiyim

    Leave a comment