Başak Burçlarının Tepkileri

Senaryo 1:

Bir tecavüzcü, komşusu olan masum kadınlara işkence yapıyor. Ne yapabilirsiniz?

Seçeneklerinizi bir kaç başlık altında toplarsak; komşularınızı korumak için konsantre olmak, onu yakalamaya odaklanmak, başkalarına da bunu yapmasına engel olmak veya onu tecavüze yönlendiren hastalığını tedavi etmek olabilir. Eğer komşularınızı korumak için çalışırsanız, suçlarım başka bölgelerde sürdürmek için özgürlük kazanabilir. Eğer onu engellerseniz, kendi isteklerinizi başkalarına empoze etmek gibi büyük bir karmik risk alırsınız. Eğer onu yakalamaya odaklanırsanız, onu yakalamanız için yeniden tecavüz etmek zorunda kalabilir. Eğer onu tedavi ederseniz, enerjiniz onunla karmaşıklaşabilir ve onun gelecekte yapacağı hareketler için sorumluluğu üstünüze alarak negatif karmayı sizi ziyareti için davet edebilirsiniz. Her seçimin bir sorunu var ve üstesinden gelmek kolay değil; bunları nasıl göreceğinizi aşağıda sıraladım.

Önce doğru çözümü bildiğinizi düşünün. Kızınız, anneniz hatta kendiniz tecavüze uğradıysanız seçeneğin değişip değişmediğini kendinize sorun. Kedinize “onu yakalamak için çalışmayı” seçerseniz ve onu yakalamanız için tecavüzcü bir kere daha yapmak zorundadır. “Onu durduramadığınız için bu sizin sorumluluğunuz olur mu?” diye sorun. Böyle yapmak sizin sorumluluğunuzda mı? Bir şey yapmak sorumluluğunuz var mı? Karmik risk alarak bu konuda bir şey yaşamak veya daha büyük bir sonuçla yüzleşmeye değer mi? Bu çok hileli bir durum ve yapsanız da yapmasanız da lanetli gibi görünebilir.

Size ya da başkalarına zararlı tehdit getirmeyen ma-jiska bir çözüm var mı? Evet ama seçmediniz. Eğer aktif duruma gelmenin etiklerine karşı geleceğini hissediyorsanız; kutsal güçlerden, takip edeceğiniz bir yol göstermesini ve o yola girmeyi isterseniz daha iyi yardımlar alırsınız. Bunun için size bir ateş çemberi oluşturmanızı ve 4. Kali-Mayi çağırmanızı öneririm. Bölüm 57deki bir ayin, bunu nasıl yapacağınızı detaylı olarak anlatacaktır. Majiyi kullanarak adaleti sağlamakla ilgili bir karar vermeye teşebbüs ettiğinizde, engellerinizi belirlemeyi unutmayın (Bölüm 8de bir çok engel bulabilirsiniz). Kali planı gerçekleştirmek için size geldiğinde, zayıf noktalarınızı araştırın ve onların da bariyerlerini güçlendirin.

Başak Burçlarının Tepkileri_20.jpg

Bir önceki yazımız olan Aslan Burcu Erkeği Plüton Etkileri başlıklı makalemizde Aslan, Burcu ve Erkeği hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a comment