indir (1)

BAŞAK

24 Ağustos 23 Eylül

2016’dan itibaren sizin için önemli bir değişim ve dönüşüm sürecine gireceksiniz. Gezegenler sizin de içinde bulunduğunuz değişken burçlar üzerinde ilerlerken sizi bu değişime zorluyor. Ancak bu yıl Jüpiter’in burcunuzda ilerlediği 9 Eylül’e kadar burçlar arasında en şanslı olanı sizsiniz. Zira Jüpiter her türlü zor duruma karşın size şans ve destek getirecek. Her şeyden önce özgüveniniz yerine geliyor. Kişiliğinizi çok daha öne çıkarmak, ilişkilerinizde söz sahibi olmak istiyorsunuz. Kendinizden emin olduğunuz bu dönemde kişisel tüm konularda kontrolü ele alıyorsunuz. Daha önce uğradığınız haksızlıkların, yaşadığınız kötü tecrübelerin acısını çıkarırcasına kendinizi, çevrenizi ve ilişkilerinizi değiştirme arzusunda olabilirsiniz. Yeni uğraşlar edinebilirsiniz. Görünümünüzle ilgili kozmetik ve estetik değişiklikler yapabilirsiniz. Spora, fiziksel aktivitelere daha fazla zaman ayn

YENİLENME SÜRECİ

2015 sonunda Yay burcuna geçen Satürn hayatınızın temellerini yeniden yapılandıracağınız bir dönemi başlatıyor. 2016 boyunca Satürn bu burçta ilerleyecek. Bu süreçte evinizi, yaşadığınız yeri ve ortamı değiştirebilirsiniz. Ailenizle birlikte yaşıyorsanız ailenizden ayrı eve çıkabilirsiniz. Kendinize yeni bir yuva ve ev kurabilirsiniz. Kendi ailenizi ve yuvanızı kurmak için önemli bir başlangıcın eşiğine. Bu yıl şans sizden yana. 9 Eylül’den itibaren Jüpiter maddi kaynaklarınızı ve imkanlarınızı destekleyecek. Jüpiter’in burcunuzdan çıktığı 9 Eylül sonrasında bu yalnızlığı daha fazla hissedebilirsiniz. Diğer yandan Jüpiter maddi kaynaklarınızı ve imkanlarınızıdestekleyecek. Daha çok kazanma fırsatları yakalayabilirsiniz. Gerek bu zamana kadar edindiğiniz bilgiler ve öğrendik Burcunuzun da yöneticisi Merkür’ün geri gideceği dönemler leriniz gerekse Başak’taki Jüpiter’le birlikte gelen daha fazla iş hayatınıza yavaşlama getirebilir.

Merkür 626 Ocak ayı öğrenme iştahınız sizi başvurulan kişi haline getirecek. Beceri da Oğlak burcunda geri giderken kariyerinizde dilediğiniz lerinizi, ellerinizi, yeteneğinizi, sözel ve yazınsal kabiliyetinizi adımları atmanız, düşlediğiniz girişimlerde bulunmanız zor de kullandığınızda pek çok kişiye tavsiyede bulunabilir, ilham taşabilir. 29 Nisan23 Mayıs arasında Merkür, Boğa burcunda verebilirsiniz. Ancak Satürn bu yıl Mars’la birlikte Yay burcun gerilerken iş ve para konularında ihtiyatlı davranmanız gereki da ilerlerken kendinize ve sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Buna karşın plan, proje yapmak, geçmişi ve geleceği birlikte de ziksel koşullar olduğu gibi, t ğerlendirmek için gayet uygun bir dönem geçirebilirsini Hastalıklara direnciniz, yaşama dirayetiniz artıyor. Her şeye bir parça kaygı, karamsarlık ve temkinle yaklaşan siz, Jüpiter’in etkisiyle daha emin ve neşeli bir duruş sergiliyorsunuz ü, stres ve gerginlik gibi duy gusal hareketler de olabilir. Dolayısıyla hangi şartta olursanız olun gerek fiziksel gerek de zihinsel ve ruhsal sağlığınıza diğer burçlara kıyasla daha fazla dikkat etmeniz gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan Aslan Burcu Erkeği Plüton Etkileri başlıklı makalemizde Aslan, Burcu ve Erkeği hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a comment