Başak Burcu İş ve Para

İş hayatınız sürekli bir değişim içindedir. Yeni ilgi alanları buldukça iş hayatınız da gelişir. Bütün bu farklı ilgi alanlarını bir bütün hâline getirirsiniz ve her büyük iş değişikliği, bir sonrakinin temelini oluşturur. Günlük işlerinizi yaparken özgür olmak istersiniz.

Böylece kendinize göre bir plan yapıp önceliklerinizi belirleyebilirsiniz. Bağımsız olmanız sizin için çok önemlidir, tepenizde dikilip duran bir patronla asla çalışamazsınız. Hayalinizdeki iş, serbest saatleri olan ya da evden yürütebileceğiniz bir iştir.

Para kazanma gücünüz ve tutucu yapınız nedeniyle mali konularda sıkıntı yaşamazsınız. Tasarruf yapmayı iyi biliyorsunuz, uzun vadeli yatırımlarda çok başarılısınız. Başakların çoğu kredi kartı kullanmaz, harcamalarını peşin yapar. Arada bir gösteriş merakınız tutsa da aslında tutumlu birisiniz. İnsanın bazen kendini şımartması iyidir!

Neşeli Yanınız
Detaycı kişiliğiniz yüzünden kafanızın içi yol tariflerinden tutun da dedikodulara, kesin verilere kadar türlü türlü bilgiyle doludur. Pratik bilginizi okuyarak, dinleyerek ve sorular sorarak ediniyorsunuz. İnsanlar size sırlarını rahatça açabiliyor çünkü sizden laf çıkmayacağını biliyorlar.

Bütün bunlar altıncı hissinizin güçlenmesini sağlıyor.

Başak Burcu İş ve Para

Bir önceki yazımız olan Başak Burcu Temmuz başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a comment