Başak burcu Ocak Şubat 2015 yorumu

Ocak:

Yılın ilk ayı genelde gergin ve sıkıntılı geçen bir aydır, ama sizin için daha da bir gergin ve sıkıntılı geçecek. Belki de bu durum; hayatınıza yeni bir şeyler katma, yeni heyecanlar yaşama arzusunun bir türlü pratiğe dökememiş olmanızın getirdiği hüsranın sonucudur.

22 Ocak-12 Şubat arasında gerçekleşecek olan Merkür gerilemesi de sizi etkileyecek ve “bu kadar da olmaz” dedirtecek şekilde iki kat daha gergin hissedeceksiniz.

“Dost acı söyler.” misyonumu tamamladığıma göre iyi haberlere geçeyim. Hayatınızda bir değişiklik olmaması durumu

Ocak ayının bitmesiyle yavaş yavaş sonlanmaya başlayacak ve 2015 yılının ilerleyen aylarında, “Artık hayatıma yeni bir şeyler katmayayım,” diyecek duruma geleceksiniz.

Bu ay, günlük rutin işlerinizden uzaklaşın ve partnerinizle birlikte kalabalıktan uzak baş başa zaman geçirmeye çalışın. Sıkıntı ve gerginliği uzak tutmanın bundan daha iyi bir yolu olamaz sanırım.

İş ve kariyer için şanslı günleriniz: 2,18,20,21,22,23 Ocak
Para için şanslı günleriniz: 4,19,24,28 Ocak

Aşk için şanslı günleriniz: 5,10,11,12,13 Ocak

Şubat:
Sizi epeydir sıkan gerginliğe neden olan kara bulutlar yavaş yavaş dağılıyor. Güneş bulutların arasından ışığını göstermeye başlıyor. Tabii ki hava durumundan bahsetmiyorum, ruh halinizin düzelmeye başlayacağından ve gergin yüz ifadenizin yerini, aydınlık bir gülüş alacağından bahsediyorum.

Bu ay yaptığınız bazı planlar hiç hesapta yokken altüst olabilir. Negatif bir cümle gibi duruyor, ama aslında çok da istediğiniz bir iş değişikliği ya da işinizde bir pozisyon değişikliği nedeniyle planlarınızı yeniden gözden geçirmek durumunda kalabilirsiniz. Planlarınızı bozacak bu beklenmedik durum hayatınızı değişime sevk edecek son derece olumlu bir gelişme olacaktır.

Bu ay partnerinizle birlikte bolca sosyal ortamlarda bulunacaksınız. Partnerinize karşı arzularınız yüksek olacak ve onu bir an olsun rahat bırakmayacaksınız. İyi bir anlamda tabii.

İş ve kariyer için şanslı günleriniz: 15,16,17,18,19,20,21 Şubat
Para için şanslı günleriniz: 22,24,25 Şubat
Aşk için şanslı günleriniz: 3,6,8,10 Şubat

Bir önceki yazımız olan Aslan Burcu Erkeği Plüton Etkileri başlıklı makalemizde Aslan, Burcu ve Erkeği hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a comment