Beşinci Kat Raslantısal Vücut

Alanınızın bu kısmı hayat amacınızın bilgisini içerir. Bu dünyada iken öğrenmek istediğiniz şeyler ve yetenekler. İlgili tabaka içinizde sadece dünyaya gelmeden önce belirli görevleri yapmak için, bir şeyleri başarmak için ve belirli engelleri aşmak için anlaştığınız insanlarla karşılaşınca ortaya çıkar. Alanınızın bu katında ruhunuzun bu hayatınız için olan planı bulunabilir.

Hemen hemen bütün dinler reankarnasyon ve ruh göçünün hayatın temeli olduğunu söyler. Bugezegende birden çok hayat yaşarız ve böylece öğrenip gelişiriz ve varlığın daha üst seviyelerine ulaşırız. Bu işlem sırasında başarılı hayatlarımızda bize ve başkalarına yardım eden bilgileri toplarız.

Aynı zamanda karmik derslere bağlı hatalar yapar ve borçlanmızı da öderiz. Bütün bunlar olurken sevgimiz, bilgimiz ve hayatın anlamını anlayışımız bastırılamaz bir kaynağın içinde gelişir. Yok edilemez ve bulunduğu yaşam formunun bilincini en iyi yansıtabilecek şekillerde görülür.

Fiziksel vücut bireyin içinde bulunduğu bilinci mükemmel bir şekilde yansıtır ve her bir ruhun öğrenmek ve deneyimlemek istedikleri, yetenekleri ve dersleri fiziksel bir şekilde gösterir. Bireysel hayatınız hakkındaki ve önceki hayatlarınızdan kalan bütün bu bilgiler beşinci katta bulunur.

İyileştirici dokunuşu uygulamak için reankarnasyona inanmak zorunda olmadığınızı aklınızda bulundurmanız önemli. Aksine tek yapmanız gereken yardım etmek istediğiniz kişiyi derinden önemsemek ve kendinizi evrensel enerjiyi bedeninizden ona aktaracak bir alet olarak düşünmektir.

fal bak

Bir önceki yazımız olan DİŞİ KEÇİ’NİN KALBİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a comment