Boğa Burcu Haziran Ayı

Boğa Burcu Gezegensel Tehlikesiz Durumlar

Jüpiter Yengeç burcunda, sizin Üçüncü Evinizde, 23 Haziranda Dolunay Oğlak burcunda, sizin Dokuzuncu Evi nizdedir. Bu birleşim seyahat için en uygun durumu gösterir. Haziranın ilk haftasında, hafta sonu bir geziye çıkabilirsiniz. Bu, sizin ufkunuzu genişletecektir. Eğlencesine ya da mesleğinizde kullanmak üzere, bu yaz bir kursa yazılın.

Boğa Burcu İlişkiler

Jüpiter ve Satürn Akrep burcunda, sizin Yedinci evinizdedir. Bu dizilim ilişkiler açısından olumlu olacaktır. Akraba ve komşularla aranız iyi olacak ama canciğer kuzu sarması da olmayacaksınız. Ayın 12’si civarında bir benlik çatışması görünüyor; huysuz, uzlaşması zor insanlardan uzak durmanızı öneririz. Ayın 26 ya da 27 sinde iyi bir haber alacaksınız.

8 Haziranda Yeni Ay İkizlerde, sizin İkinci Evinizdedir. ikinci Ev parayı temsil eder. Bu ay haberler iyi: ayın 19’u civarında beklenmedik bir yerden bir miktar para alacaksınız. Hemen alışverişe koşmayın çünkü aynı bölgede olan Mars, sizi savurganlığa itebilir. Ayın 7 sinde dışarı çıkacaksanız değerli eşyalarınıza çok dikkat edin.

Boğa Burcu Gezegensel Tehlikeli Durumlar

Ayın 26 sında Merkür ters hareketine başlıyor. Randevularınızı karıştırmamaya özen gösterin. Mekanik sorunlara karşı hazırlıklı olun. Aracınızın aküsü ya da saatinizin pili bitebilir.

Umut Vaat Eden Günler
3, 6, 9, 11, 14, 16, 20, 24, 27

Sıkıntılı Günler
2, 5, 10, 12, 17, 23, 30

BoğaHaziran

Bir önceki yazımız olan Astroloji başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a comment