Boğa Burcu Mayıs Ayı

Boğa Burcu Gezegensel Tehlikesiz Durumlar

9Mayıs’ta Yeni Ay burcunuza giriyor. Bu sizin yeni Güneş yılınızın sembolik başlangıcıdır. Hayatı kutladığınız bir dönemdesiniz. Kendinizi iyi bir yemek ya da masajla ödüllendirebilirsiniz. Bir yıl içinde nereden nereye gideceğinizi düşünün. En çok istediğiniz şeylerden başlayarak bir liste yapın; işinizi, para durumunuzu ve ilişkilerinizi de bu listeye ekleyin.

Boğa Burcu İlişkiler

Bu ay ilişkileriniz çok eğlenceli geçecek ancak 6 Mayıs’ta ağzınızdan çıkanlara dikkat etmelisiniz yoksa ortam bir anda gerilebilir. Ayın 18’inde bir arkadaşınız bazı şeyleri abartarak anlatacak, bu yüzden onu pek ciddiye almayın. Ay sonunda gerçekleri öğrenmiş olacaksınız zaten. 24 ya da 28’inde kâr getirecek bir takım çalışmasına gireceksiniz.

Boğa Burcu Para ve Başarı

25 Mayıs’ta Dolunay/Ay tutulması Yay burcunda, Sekizinci Evinizdedir. Bu dönemde para işleriyle ilgileneceksiniz. İki hafta boyunca mali kayıtlarınızı düzenleyecek, bütçenizi, tasarruf ve emeklilik planlarınızı gözden geçireceksiniz. Ayın 28’i kredi başvurusu için uygun bir tarihtir.

Boğa Burcu Gezegensel Tehlikeli Durumlar

Ayın 20’sinde Koç’taki, On İkinci Evinizdeki Uranüs, Oğlak’taki, Dokuzuncu Evinizdeki Plüton ile aynı hizaya gelecek. Eşinizin ailesini ve uzaktaki akrabalarınızı gözden geçirin ve söylemek isteyip de söyleyemediğiniz bir şeyler varsa içinizi dökün. Bu dönem yasal bir süreç ya da seyahat için uygun değildir.

Umut Vaat Eden Günler
5, 10, 12, 13, 15,20, 22, 28,31

Sıkıntılı Günler
1,2, 6, 14, 16, 19,21,27, 29

BoğaMayıs

Bir önceki yazımız olan Astroloji başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a comment