Boğa Burcu Ocak Ayı

Boğa Burcu Gezegensel Tehlikesiz Durumlar

11 Ocakta Yeni Ay Oğlak’ta, sizin Dokuzuncu Evinizdedir. Yeni manzaralara hazırlıklı olun. Bir kış kaçamağı yapabilirsiniz ancak ayın 17 sinden sonrasını tercih edin. Yoksa uçakta rötar olabilir ya da valizinizi kaybedebilirsiniz.

Seyahat planlarından vazgeçip hafta sonlarını müzeler ve sanat galerilerinde de geçirebilirsiniz.

Boğa Burcu İlişkiler

Akrep burcundaki, sizin Yedinci Evinizdeki Satürn gezegenlerle çakıştığı için ilişkileriniz bu ay sorunlu olacak. Ancak açık fikirli olur ve dikkatle dinlerseniz çok şey öğrenebilirsiniz. İnsanların sizi engellemek, gelişiminizi durdurmak istediklerini göreceksiniz. Ancak bu niyetleri iyice gözden geçirmenizi, altta yatan sebepleri bulmanızı öneririz.

Boğa Burcu Para ve Başarı

Ayın 19’unda Merkür ve Güneş Kova burcunda, Onuncu Evinizdedir. İş hayatınız bu ay olumlu geçecek. 22 ve 25’inde gezegen dizilimleri sizin avantajınıza olacak. İkramiye alabilir, gelecek vaat eden haberler duyabilirsiniz. Bu ay Mars bu bölgede olacağından uyum sağlama yeteneğiniz çok önemli olacak. Aksi hâlde kendinizi karmaşanın içinde bulabilirsiniz.

Boğa Burcu Gezegensel Tehlikeli Durumlar

26’sında Dolunay Aslanda, Dördüncü Evinizdedir. Bu dönemde evde güvende olmayabilirsiniz. Tehlike her yönden gelebilir, akrabalarla sorunlar yaşanabilir ya da eşyalar bozulabilir.

Umut Vaat Eden Günler
1,2,7, 15, 18,22,29,30

Sıkıntılı Günler
4, 6, 10, 12, 17, 24, 31

BoğaOcak

Bir önceki yazımız olan Astroloji başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a comment