Boğa Burcu Şubat Ayı

Boğa Burcu Gezegensel Tehlikesiz Durumlar

25 Şubat’ta Dolunay Başak burcunda, Beşinci Evinizdedir. Bu dönemde eğlenceli vakit geçireceksiniz. Çocuklarınızla maça gidebilir, davederi kabul edebilir, hafta sonları ve akşamlarınızı hobilerinize ayırabilirsiniz. Dolunay hayatınıza romantizm getirecek, beklenmedik bir macera yaşayabilirsiniz.

Boğa Burcu İlişkiler

1Şubat’ta Mars Balık burcuna, On Birinci Evinize girecek. Arkadaşlık yönünüz güçlenecek, çevreniz genişleyecek.
Merkür’ün hareketi sosyal hayatınızı da etkileyecek, Yeni Ay Balık burcundayken olumlu etki yapacak. Grup faaliyetleri için uygun bir döneme giriyorsunuz. Bir kulüpte, organizasyonda ya da iş yerindeki bir takım çalışmasında yıldız gibi parlayacaksınız. Öne çıkın. Herkes sizin liderliğinizi kabul edecek.

Boğa Burcu Para ve Başarı

Ayın 27’sinde Dolunay Terazi’de, Altıncı Evinizdedir. Bu dönem biraz zor geçebilir. Dolunay gezegenlerle çakışmaktadır. Güç savaşlarına maruz kalabilir, makamınızı elinizden almak isteyen bir rakibiniz olduğunu keşfedebilirsiniz. Mahkemeden çağrılabilir, işinizden uzaklaşmak zorunda kalabilirsiniz.

Boğa Burcu Gezegensel Tehlikeli Durumlar

Mart’ın ikinci yarısında soğuk algınlığına karşı dikkatli olun. Ayın 12 sinde Mars Koç burcuna, On İkinci Evinize giriyor. Uyku sorunları yaşayabilirsiniz. Dinlenmeye ve vitamin takviyesi almaya özen gösterin.

Umut Vaat Eden Günler
1,7,10,14,15,16,21,30

Sıkıntılı Günler
2, 6, 8, 12, 20, 22, 25, 27

BoğaŞubat

Bir önceki yazımız olan Astroloji başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a comment