Burca Göre Yer ve Kalitesi

Burçlar ile de kaybolanın bulunduğu yerin kalitesi veya nerede olabileceği değerlendirilebilir. Bunun için de kaybolanı belirleyen kartla eşleştirilen burç temel gösterge olarak alınmalıdır. Kaybolanın evden uzak bir yerde olması hallerinde, açılımda kaybolanı temsil eden burç insani ise kaybolan insanlarm, hayvani ise hayvanların toplandığı yerlerde olabilir.

 

 

Kaybolam temsil eden burç ateş ise ateşin olduğu yerlerde veya yüksek kurak tepelerde, burç su ise suyun olduğu yerlerde olabilir. Yengeç temiz akar suya, akrep kirlenmiş suya, balık sakin suya veya başka bir sıvıya işaret eder.

 

 

Hava, havadar açık alanlara, hava alan pencere yalanlarına, toprak çamurlu, batak veya ekilen verimli topraklı yerlere işaret eder. Aşağıdaki tablo örnek olarak verilmektedir. Kişi astroloji bilgi ve tecrübesine göre daha geniş kapsamlı değerlendirmeler yapabilir.

Bir önceki yazımız olan Kartların Yayılması başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 • reply birgul ,

  Ben birgul dogum tarihim 010585.ben 2 yildir birlikte oldugum adamla ayrilik olcak mi ? Gelecekde beni ne bekliyor yeni hayatimda beni ne bekliyor ? Bide ayrilik varmi ? Evlilik? Bebek?

  • reply muhammed ,

   Para ve aşk nasıl ne zaman olacak acaba?

   • reply Ali Dursun ,

    Daha iyisi ne olabilir bilemiyorum, tesekkurler.

    Leave a comment