ÇİN BURCUNUZDAN VE YILDAN EN İYİ SONUÇLARI ELDE ETME

logo (1)

Burçların kişiliği ve falı ile ilgili daha önceki bölümlere eklemede bulunmak için, bu eke burcunuzdan ve yıldan en iyi sonuçları nasıl elde edeceğinizi açıklayan bir bölüm ekledim.

12 Astroloji burcunun her biri kendi biricik kuvvetlerine sahiptir ve bunları tanımlayarak, bunları kendi yararınız için kullanabilirsiniz. Benzer biçimde, olası zayıflıkların farkına vararak, onları düzeltmek için pek çok şey yapabilirsiniz ve bu açıdan, aşağıdaki bölümlerin yararlı olacağını umuyorum. Ayrıca, Yılan Yılı’ndan en iyi sonuçları nasıl elde edebileceğinizle ilgili bazı ipucu noktaları da eklenmiştir. Kapsadığı alanlar, genel beklentiler, mesleki beklentiler, parasal durum ve başkalarıyla ilişkilerdir.

FARE
Fare doğuştan pek çok yeteneğe sahiptir ama kuşkusuz gücü başkalarıyla geçinme konusundaki yeteneğinden kaynaklanır. Sosyal yönü kuvvetli, büyüleyici ve iyi bir karakter tahlilcisidir. Ayrıca, akılcı bir kafa yapısına sahiptir ve fırsatları yakalamada yeteneklidir.

Ne var ki, kendisinden ve yeteneklerinden en iyi biçimde yararlanmak için, Fare’nin gerçekten de kendisine biraz disiplin uygulaması gereklidir. Pek çok etkinliğin hepsine aynı anda girmenin (bazen oldukça büyük!) çekiciliğine karşı çıkmalı, öncelik ve hedeflerine karar vermelidir. Enerjisini belirli konulara yoğunlaştırarak, sonuçta çok daha başarılı olacaktır. Ayrıca, canayakın tavrıyla, kişisel ilişki becerilerini iyi amaçla kullanabileceği konumları araştırmalıdır. Meslek olarak, satış ve pazarlama ideal olabilir.

Fare, ayrıca, parasal konularla ilgilenme konusunda da akılcıdır, ama, sıklıkla tutumlu olsa da, bazen müsrif dönemleri olabilir. Çok dikkatle kazanmış olduğu paranın tadını çıkarmayı hak etse de, çok fazla müsrif isteği tatmin etmenin çekiciliğine kapıldığında, buna daha fazla direnç göstermek bazen kendi çıkarma olabilir!
Aynca, Fare’nin ailesi ve dostları da kendisi için çok önemlidir ve onlara karşı vefalı ve koruyucu olduğu halde, üzüntü ve endişelerini kendisine saklamaya gerçekten de eğilimlidir. Eğer sahip olduğu daha başka endişeleri tartışmaya daha hevesli olursa yardım alabilir. Fare’nin çevresindekiler ona değer verirler ve ona yardım etmek için pek çok şey yapmaya hazırdırlar, ama onlann bunu yapması için, gerçekten de daha az ketum ve kendine kapalı olması gereklidir.

Keskin zekası, istekli bir düş gücü ve sosyal tavrıyla, Fare’nin gerçekten de kendi lehine pek çok özelliği vardır. Ne var ki, öncelikle, neyi başarmayı istediğine karar vermeli ve sonra seçtiği hedeflerine yoğunlaşmalıdır. Yükümlülüğü olduğunda, Fare bastırılamaz ve dikkate değer çekiciliği de göz önüne alındığında, sıklıkla dayanılmaz da olabilir! Eğer enerjilerini akılcı bir biçimde kanalize ederse, yaşamından çok zevk alabilir.

Bir önceki yazımız olan DİŞİ MAYMUN’UN KALBİ başlıklı makalemizde ÇİN ASTROLOJİSİ, Çin zodyakı ve dişi maymun hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a comment