Ekim Ayında Doğanların Burcu Ve Özellikleri

4 EKİM

Burcu: Terazi Uğurlu sayısı: 6 Uğurlu taşı: Opal Olumlu özellikleri: Şefkatli, duygulu.

Olumsuz özellikleri: Hayalperest, kolay etkilenen.

Pisişik meyilleri olan çabuk kavrayışlı bir mizacınız var. Karşınızda-kilerin ne düşündüğünü kolaylıkla hissedebiliyorsunuz. Empatik olduğunuz için çevrenizdekiler tarafından çoğu zaman güvenilir ve anlayışlı bir kişi olarak nitelendiriliyorsunuz. Gizli konulara meraklısınız. Tartışma ve münazaralara girmekten zevk alıyorsunuz. Bu yönünüzle bilgi dağarcığınızı genişletecek ve sosyal çevrede iyi bir yer edineceksi-

5 EKİM

Burcu: Terazi Uğurlu sayısı: 5 Uğurlu taşı: Opal Olumlu özellikleri: Estetik, uzlaşmacı, politik.

Olumsuz özellikleri: Pasif, kolay etkilenen.

Eneıjinizi eğer yapmamz gereken işler üzerinde yoğunlaştırırsanız çok başarılı oluyorsunuz. Çevrenizdeki insanlarla ve meslektaşlarınızla anlaşmak sizin için oldukça kolay. Fakat bu anlaşmaları sağlarken kendi menfaatlerinizi de korumayı iyi bilmeniz gerekiyor. Aksi takdirde gereksiz yere enerji harcamış ve boş yere zamanınızı tüketmiş olacaksınız. Aile içi ilişkilerinizde romantik bir kişiliğe sahipsiniz. Yine de çok iyi bir eş olduğunuz söylenemez.

6 EKİM

Burcu: Terazi Uğurlu sayısı: 7 Uğurlu taşı: Opal Olumlu özellikleri: Yetenekli, maceraperest, eğlendirici.

Olumsuz özellikleri: Egoist, ben-merkezli, güvenilmez.

Serüvenci bir ruha ve yabancı ülkeleri görmek için itici bir arzuya sahipsiniz. Ayrıca tüm sosyal aktivi-teleri seviyorsunuz. Çok yönlü ve hızlı çalışan zekanız karşı cinsle kolaylıkla diyalog kurmanızı sağlıyor. Çevrenizdekiler tarafından kimi zaman maceraperestliğinizden dolayı güvenilmez olarak da nitelendiriliyorsunuz. Uzun vadeli ve köklü bir ilişkide başarılı olabilmek için egonuzu törpülemeniz gerekli.

Bir önceki yazımız olan Ekim Ayında Doğanların Burcu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a comment