Ekim Ayında Doğanların Burcu

10 EKİM

Burcu: Terazi Uğurlu sayısı: 2 Uğurlu taşı: Opal Olumlu özellikleri: Gerçekçi, enerjik, mücadeleci.

Olumsuz özellikleri: Saplantrlarr olan, aşın duygusal.

Shakespeare gibi dünyanrn bir sahne olduğuna inananlardansrnrz. Ve bu sahnede başrolü oynamak en büyük arzunuz. Bu yüzden kimi zaman dik kafalı ve bencil olarak nite-lendirilseniz bile. Siz büyük amaçla-n için yaşayan bir insansınız. Kimi zaman aldığınız aşırı tedbirler sizi bile rahatsız ediyor. İşlerinizin arasında kendinize zaman ayırarak bir takım fırsatlar yaratmanız gerekiyor. İhmal nedeniyle bazen parasal kayıplar yaşayabilirsiniz.

11 EKİM

Burcu: Terazi Uğurlu sayısı: 3 Uğurlu taşı: Opal Olumlu özellikleri: Etkileyici, popüler, kendinden emin.

Olumsuz özellikleri: Üstünlük düşkünü, acımasız.

Açık fikirli ve berrak kafalı bir kişisiniz. İçinizdeki hedeflere ulaşma arzusu sizi çok sıkı ve disiplinli bir kişi olmaya itiyor. Sabır, kararlılık ve cesaretiniz sayesinde bir çoklarının aşmaya gücünün yetmediği sorunların üstesinden geleceksiniz. Bulunduğunuz ortamlarda yaptığınız tartışmalar ve ileri sürdüğünüz fikirlerle dinlenen kişi siz oluyorsunuz. Fakat tartışmalarda kazanma hırsınızdan dolayı kimi zaman karşınızdaki kişileri incittiğiniz de oluyor.

12 EKİM

Burcu: Terazi Uğurlu sayısı: 4 Uğurlu taşı: Opal Olumlu özellikleri: Yürekli, iddialı.

Olumsuz özellikleri: Kendine güveni gereğinden fazla, zorba.

Siz şövalye ruhlu birisisiniz. Romantik bir karakteriniz cesaret dolu bir yürekle birleşiyor. Çok iyi bir sevgilisiniz. Sevdiğiniz insanı mutlu etmek için elinizden gelen her şeyi yapmaya çalışırsınız. Güçlü karakteriniz ve mükemmel zeka kapasiteniz yardımıyla istediği şeyleri başarabilen bir kişisiniz. Ancak kendinize duyduğunuz aşırı güven kriz anlarında gereğinden çok daha fazla sıkıntı duymanıza sebep oluyor.

Bir önceki yazımız olan Oğlak Burcu Anneleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a comment