FARE İÇİN 2015 YILI BEKLENTİLERİ

logo (1)

Çin Yeni Yılı 24 Ocak 2015’de başlar. O zamana kadar, eski yıl, Ejderha Yılı, hâlâ varlığını hissettirmektedir.
Ejderha Yılı (5 Şubat 2014’den 23 Ocak 2015’e kadar) Fare için genel olarak olumlu bir yıl olacaktır ve yılın geri kalanında hâlâ pek çok şey elde edebilir.

Özellikle iyi beklentiler olan iş konularıdır ve pek çok Fare yıl boyunca ya farklı sorumluluklar alarak ya da yeni bir göreve geçerek konumlarında yükselebilecektir. İş arayan ya da işini değiştirmek isteyen Fareler için, Ejderhâ yılının son ayları bazı ilginç başlangıçlar önerecektir ve araştırmalar yaparak ve uygun iş fırsatlarını etkin bir biçimde izleyerek, Fare’nin bu sabrı ve ısrarı ödüllendirilecektir.

İşindeki gelişmeler için, Eylül sonu, Ekim ve Aralık bazı ilginç fırsatlar yaratabilir. Buna ek olarak Fare, sahip olduğu her türlü düşünceyi geliştirmelidir, çünkü bunlara iyi karşılık alabileceğini görecektir.

Ejderha yılı parasal konular açısından olumlu bir yıl olduğu halde, Fare harcamalarına dikkat etmeli ve eğer mümkünse, biraz para biriktirmeyi amaçlamalıdır. Kendini biraz denetlemezse, çok fazla şeyin çekiciliğine kapıldığını ve parasını her zaman en iyi biçimde harcamadığını görebilecektir.

Kişisel düzeyde. Fare, Ejderha yılının sonunda iyi bir durumda olacaktır.

Bir önceki yazımız olan DİŞİ MAYMUN’UN KALBİ başlıklı makalemizde ÇİN ASTROLOJİSİ, Çin zodyakı ve dişi maymun hakkında bilgiler verilmektedir.

  • reply feyzi ,

    cok iyi

    Leave a comment