Günlere Göre Yaşam

Günlere Göre Yaşam

PAZAR GÜNÜ (Saatler Ezanidir)

1 Günün ilk saati Güneş’indir. Sevgi ve saygı duyulan işler yapılır. Misafirlerini hem kabul, hem de itibar et. Yeni elbiseler giyip yüksek zatların da yanma çıkabilirsin.
2 İkinci saat ise Zühre yıldızmmdır. Her ne hikmetse; hem sakıncalı ve kötü hem de uğursuz bir saattir. Hiçbir işe kalkışmamak en iyisidir.
3 Günün üçüncü saati ise, Utarit yıldızıdır. Yolculuklar bu saatte yapılabilir. Sevgi ve saygı ile ilgili her şey yapılabilen saat mefrumudur.
4 Dördüncü saat Ay saati olup, kesinkes bu saatte ne herhangi bir mal al ne de sat. Zira hiçbir hayrını göremezsin. Faydası hiç yoktur.
5 Beşinci saatte Zuhal yıldızmmdır. Bu saatin özelliği olan ayrılık, kin ve düşmanlık ve buna benzer olaylar da bulabilirsiniz.
6 Altıncı saat ise, Müşteri yıldızmmdır. Büyük zatlardan yardım isteme ve ihtiyaç karşılama saatidir.
7 Bu saatte Merih yıldızmmdır. Yedinci saatte en ufak hiçbir işe başlanmaması icap eder.
8 Sekizinci saatte birinci saat gibi Güneş’tir. Ne isteğin varsa onu yapmaya çalışmalı ve gayret etme
lidiri Bu gibi olaylar için en elverişli saattir. Pazarın sekizini saati insana mutluluk ve rahatlık getirir.
9 Dokuzuncu saat ise Zühre yıldızmmdır. Birine aşık olanlar veya birisiyle tanışmak isteyenler, karşılıklı telefon veya mektuplaşmayı deneyebilirler. Bu konuda çok uygun bir saattir.
10 Onuncu saat Utarit yıldızmmdır. Uğurlu ve hayırlı saat olduğu için iyi olan her varsa onu uygulayabilir. Onun için en duyarlı en güvenilir saatfr.
On birinci saatte Ay’a aittir. Bu saatte yazılacak yazılar hazırlanabilir. Şansla ilgili bütün oyunlar ve bilgi yarışmalarına gönül rahatlıyla katılabilir. Yazacakları yazılarda da son derece başarılı ve iyi sonuçların gelebileceği bir saattir.
12 Günün on ikinci saatine gelince bu saat Zuhal yıldızmmdır. Uğursuz bir saattir. İnsanlara zarar ve kötülükten başka hiçbir şey vermez. Yapılacak iyi şeyler dahi eğer bu saate denk gelirse kesinlikle ertelenmeli. Mümkün olduğu kadar bu saatte hane dışında olunmaması eğer uyku saati gelmediyse okuyarak ya da başka işlerle meşgul olarak bu saatin geçirilmesi gerekir.

Bir önceki yazımız olan Astrolojide Yıldızlar başlıklı makalemizde Astrolojide Yıldızlar, burç ve burç yorumları hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a comment