paylaş facebook-share tweet-it plus-it sitene-ekle

twitle paylaş beğen li pinle öner Sayfamız
Hayatınızda cevap almak istediğiniz özel sorularınız varsa en alttaki yorum alanından bize yazın özel medyumlarımız cevaplasın ne kadar detaylı yazarsanız o kadar net yorumlar alırsınız "adınız, yaşınız, medeni, durumunuz vs vs"

İkizler Burcu 2014

fal bakma sunar: İkizler Burcu 2014

Iş, eğlence ve insanlar, arkadaşlık ve parayla beraber fal bakma 2014 yılının güçlü temaları olacak. Bunlardan bazıları birbirini tamamlar, bazıları da sorunlara ve pişmanlıklara yol açar. Genel olarak yeni yılın mutluluk ve coşku getireceğini söyleyebiliriz.

Şanslı Jüpiter 24 Haziranda burcunuzda olacak. 2014 yılının ilk yarısı çok şanslı geçecek. Çevrenize olumlu sinyaller verecek, kişisel gelişiminiz ve yeni yollar açısından önemli fırsatlar yakalayacaksınız.

Bu fırsatların hepsini değerlendirmek isteyeceğiniz için karar vermekte zorlanacaksınız bolca fal bakın. Şans gezegeninin çelişkisi de budur, bu yüzden kendinize fazla yüklenmemeye ve günlük burçlar dikkat edin. Yeni ilgi alanlarına girecek, bu deneyimlerden olumlu kazanımlar elde edeceksiniz. Kim olduğunuz ve dünyadaki yerinizle ilgili konuları düşünecek, bulduklarınızı, Jüpiter on iki yıl sonra yeniden burcunuza girene kadar taşıyacaksınız.

Jüpiter’in geçişinin önemli bir unsuru da insanlardır. Size yardım edenlerin, şans getirenlerin, kapalı kapıları açanların dikkatini çekeceksiniz. Daha da önemlisi, bu yıl siz de çevrenizdekiler için aynı şeyleri yapacaksınız.

25 Haziranda Jüpiter Yengeç burcuna, ikinci Evinize girer. Bu geçişte banka hesabınız 2014 yılının ortalarına kadar yükselecek. Bu yüzden olumlu düşünün ve zenginliği kendinize çekin. Ancak Jüpiter’in bir de olumsuz etkisi vardır: Savurganlık. Bu etki gelirinizden fazla harcama yapmanıza sebep olabilir.

Dikkatli olun. Öncelikle birikmiş borçlarınızı kapatın ve 2014 yazma kadar banka hesabınıza para yatırmaya devam edin. Tasarruf etmenin bir faydası da beklenmedik masrafları karşılayabilmenizde çünkü Jüpiter beklenmedik masrafların sık sık karşınıza çıkmasına yol açacaktır. Bilinçli bir tüketici olmalı, mali planlama ve para yönetimi konularında kendinizi geliştirmelisiniz.

Jüpiter’in bu geçişini, evinizdeki kullanılmayan eşyaları hibe ederek ya da satarak da değerlendirebilirsiniz. Bütün odaları tek tek dolaşıp gereksiz eşyaları ayıklayabilir, dolapları temizleyip düzenleyebilirsiniz. Böylece ileriyi görmeniz, neye değer verdiğinizi anlamanız, hayatta neyin önemli olduğuna karar vermeniz açısından da bir adım atmış olacaksınız.

Satürn Akrep burcundaki, Altıncı Evinizdeki hareketine devam ediyor. Aşırı çalıştığınız hâlde takdir edilmezseniz hiç şaşırmayın. Bunun sebebi Satürn’dür. Çabalarınızın karşılığını geç de olsa 2014 Aralık ayında Satürn Yay burcuna geçerken alacağınızı unutmayın. Şimdilik işinizle ilgili bilgi ve becerilerinizi geliştirmeye ağırlık verin. Bu çabalarınız on yıl içinde kariyerinizin doruk noktasına ulaşmanızı sağlayacak.

Altıncı Ev sağlık ve işi temsil ettiğinden stresi azaltmak için iş ve eğlenceyi dengelemeniz gerekir. Neyse ki bu dönemde arkadaşlarınız ve iş çevrenizle dışarı çıkacak, eğlenecek fırsadar bulacaksınız. Bu arada kendinize bakmayı ihmal etmeyin; beslenmenize, uykunuza, spor yapmaya özen gösterin. Bu yıl bir ev hayvanı edinebilir ya da evinizdeki hayvanla daha çok zaman geçirebilirsiniz.

Köpeğiniz varsa onunla yürüyüşlere çıkabilirsiniz.

fal bakma sundu…

İkizler için 2013

Bir önceki yazımız olan Astroloji başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

twitle paylaş beğen li pinle öner Sayfamız

Benzer yazılar

Etiketler: ,


 1. hülya dedi ki:

  beni.neler bekliyor

 2. cenet dedi ki:

  bu yil basima oyle seyler geldiki kendim bile inanamadim qercekden sevdiklerinizin deyerini bilin

 3. cenet dedi ki:

  bu heyat ne qeribedi

 4. cenet dedi ki:

  bu yil 2014 olecekmisim

 5. razye dedi ki:

  eshimla nasil olojam?

 6. sündüs dedi ki:

  yarınlarda beni ne bekliyor

 7. gokce dedi ki:

  Eşimle aramizda sorun çozulecekmi yeniden barisacakmiyiz.eşim beni aldatiyormu

 8. aynure dedi ki:

  2014 ne bas verecek

 9. aynure dedi ki:

  2014 ne gozleyir

 10. meltem dedi ki:

  2014 de evlenecekmiyim

 11. Muyesser dedi ki:

  İleride beni ne bekliyor

 12. ümmü dedi ki:

  beraberliğim var gelecek daha iyimi olcak


İsim: *

Mail: *

16 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)