İkizler Burcu Ekim

Mars’ın yüksek enerjisini, kırmızı gezegen ayın 15’inde Başak burcuna, Dördüncü Evinize girdiğinde evle ilgili işlerinizde kullanın. Önceden planlayın ki geçişin ilk haftasında yapabildiğiniz kadar çok iş yapabilesiniz. Yaratıcı dekorasyon becerinizi sunmak için farklı bir parti düzenleyerek arkadaşlarınızı davet etmeyi düşünebilirsiniz.

Bu ay Dolunay ve Ay tutulması Koç Burcunu, On Birinci Evinizi etkileyerek altı ay boyunca arkadaşlık ilişkilerini destekleyecek. Ekim sonunda ve tatillerde birçok arkadaşınızı göreceksiniz ve sosyal hayatınızdaki popülerliğinizin tadını çıkaracaksınız. Bu tutulma, grup arkadaşlığının, kulüp ve organizasyonların, takım çalışmalarının ve sosyal bağlantı şanslarının önemini de vurgulayacak.

Merkür ayın 21’inde Akrep burcunda, Altıncı Evinizde gerileme hareketine başlıyor. İşlerinizi dikkatli bir şekilde kontrol edebilmek için zamana ihtiyaç duyacaksınız. Eğer yeni bir pozisyonla ilgileniyorsanız, ayın 9’u civarında başvurunuzu gönderin, böylece ayın sonunda cevap alabilirsiniz. Gerileyen Merkür yeni bir eşyaya ya da araca duyduğunuz ihtiyacı tetikleyebilir. Kasım ayının ortalarına kadar işe yarar bir şey edinmeye çalışın.

4 Ekim’de Yeni Ay Terazi burcunda, Beşinci Evinizde. Romantik ilişkinizde ya da yakın bir arkadaşınızla stres yaşayabilirsiniz. Koç burcundaki Uranüs ve Oğlak burcundaki Plüton’la çakışan Yeni Ay, çocuklarınızla ve onların aktiviteleriyle ilgili ekstra harcamaları tetikleyebilir. Özellikle finansal bilgiler ve yatırımlar konusunda dikkatli olun.

İkizlerEkim

Bir önceki yazımız olan Astroloji başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a comment