İkizler Burcu İçin Uranüs

Uranüs Koç burcundaki hareketine devam ediyor. Bu geçiş 2018 yılına kadar sürecek. On Birinci Evinizdeki Uranüs’ün etkisiyle toplum içinde göze çarpacak, insanları birbirine bağlayan bir unsur olacaksınız.

Hayatınıza yeni insanlar giriyor. Bazılarının belli bir amacı var ve görevleri bitince hayatınızdan çıkıyorlar. Diğerleri ise var olan gücünüzü açığa çıkarmak için hayatınızda kalıcı yer ediniyor, kendinize ve dünyaya yeni bir gözle bakmanızı sağlıyorlar.

Bu geçişte günlük burçlarında önemli rolü var. îş yerinde ya da bir dernekte liderlik pozisyonuna yükselebilirsiniz. Amaçlarınızın değiştiğini, her aklınıza gelenin peşinden gitmemeye başladığınızı göreceksiniz. Hayattan ne beklediğinize, amaçlarınızın ne olduğuna karar verin. Bu karar sürecinde kendinizle ilgili keşfedeceğiniz şeyler sizi çok şaşırtabilir.

Neptün Balık burcundaki, Onuncu Evinizdeki hareketine devam ediyor. Bu geçiş iş hayatınızdaki amaçlarınızı yeniden gözden geçirmenize, bazı gerçekleri görmenize yol açacak. Bu geçiş becerilerinizi ve yeteneklerinizi destekleyeceği gibi köstek de olabilir. Karmaşa, yanılsama, ruhsallık ve yüksek idealler gezegeni olan Neptün’ün doğasında vardır bu. Bunların tümünü ya da bir bölümünü geçtiğimiz iki yıl içinde tecrübe etmiş olabilirsiniz, etmediyseniz Neptün 2025 yılına kadar Balık burcunda ilerlerken mutlaka tecrübe edeceksiniz.

Kimi zaman çok sinir bozucu olsa da, işverenleriniz sizi tamamen görmezden gelse de, hak ettiğinizi alamasanız da bu durumu nezaketle kabullenin. Bütün geçişler gibi bunun da bir sonu vardır. Neptün’ün olumlu etkisine yönelip yaratıcı faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Sonuçlarını hemen görmeseniz de zamanı geldiğinde bunun karşılığını alacaksınız.

İnsanlarla yakın temasta olduğunuz satış gibi bir sektörde çalışıyorsanız, Neptün’ün geçişi sizin için paha biçilmez olacak. Uyumlu yapınız daha da uyumlu hâle gelecek, durumun gerektirdiği şekilde değişmenizi sağlayacak. Başka alanlarda çalışıyorsanız da sunum yapacağınız zaman ya da yöneticinizi etkilemek istediğinizde benzer etkileri göreceksiniz.

Plüton 2024 yılına kadar Oğlak burcunda, Sekizinci Evi nizdedir. Bu geçiş dikkatini borç veren, borç alan,fal bakan, miras, sigorta, partnerinizin geliri gibi ortak kaynaklara verecektir. Genel olarak mali konulara daha vakıf olacak hatta zaman zaman sıkılacaksınız. Uzun vadeli düşünürseniz olumlu kazanımlar elde edebileceğiniz bir dönemdesiniz.

Mali sorumluluk, emeklilik planlaması, yatırımlar ve borç yönetimi, bu dönemde dikkatinizi vermeniz gereken konulardır. Haftalar ya da aylara göre değil, yıllara göre plan yapmalısınız. Kısa vadede riskli hareketler yüzünden kayıplar yaşasanız da tecrübeniz artacaktır. Bu yıl özellikle yaz ve sonbahar aylarında çok dikkatli olmalısınız.

ikizler için uranüs

Bir önceki yazımız olan Astroloji başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a comment