İkizler Burcu Şubat

Dokuzuncu Evinizi etkileyen Kova burcunda 10 Şubat’ta meydana gelecek olan Yeni Ay, doğal bir manzaraya işaret etmekte. Bu ay muhtemel iş gezilerinin yanı sıra kış veya bahar keyif gezileri planlayın ya da maceracı ruhunuzu okuyarak, yerel müzeleri gezerek veya farklı kültürlere ait mutfakları deneyerek tatmin edin.

Aile ilişkileri, ayın 25’inde Dördüncü Evinizde, Başak burcunda meydana gelen Dolunay la beraber dikkat çekmekte. Bu dönemde ailenizle, dahası uzaktaki ve yakındaki akrabalarınızla da kafalarınız uyuşacak, bu yüzden tartışmak ve ailevi kararlar almak için iyi bir zaman. Evde çocuklarınız varsa arkadaşlarını oyuna ya da film gecesine katılmaları için davet edin.

Ayın l’inde Mars, Balık burcuna, Onuncu Evinize, iki ay sürecek olan kariyer alanında yoğun bir faaliyet başlatmak üzere hareket etmekte. Ayın ortasında kendinize fazla yüklendiğinizi hissetmenize rağmen yaptıklarınız size fırsatlar sunabilir. Ama ileride rahatlama fikri ancak ayın 26 sında yoğunluk azaldığında gerçekleşebilir. Eğer iş arıyorsanız, ayın 12 sinden sonraya sarkıtmayın.

Muhtemelen, kariyer açısından pozitif olan bu aydaki tek sıkıntı, Balık burcundaki Merkür’ün aym 23’ünde gerileme hareketine başlamasından doğabilir. Emin olduğunuzu düşünseniz dahi harekete geçmeden önce talimatları doğru anlayıp anlamadığınızı nedeştirin. Yaşayabileceğiniz olası hayal kırıklıklarını en aza indirmek için projeler ve kararlar askıya alınmışken bu süreyi yaptığınız işleri tekrar kontrol etmeye ayırabilirsiniz.

İkizlerŞubat

Bir önceki yazımız olan Astroloji başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a comment