Kahve Falı Bakarken Sembolleri Bulma

İyi fal yorumcusu, bir anlam taşıdığını düşündüğü şekilleri arar. Bunu, kendinizi fazla zorlamadan ama hızlı bir şekilde yapın. Bu, biraz alışkanlık gerektirir tabii. Sonuçta Kahve Falı bakarken telvelerden şekil görmeye çalışıyorsunuz. Fakat püf noktasını bir kez kaptınız mı gerisinin çok kolay olduğunu göreceksiniz.

Fal bakma süreci hayal kurmak gibidir. Bir başka deyişle aktif hayal gücüyle yapacağınız egzersizdir. Yapılacak en iyi şey, bilinçaltınızın serbestçe gezinip karışık telve birikintileri arasında şekiller görmesine izin vermektir.
Fal bakmaya başlamadan önce şu basit egzersizleri yapmanızda fayda var:

1    Deniz ya da nehir kıyısına gidin. Sudaki şekillere bakın ve anlam çıkarmaya çalışın. Çok fazla düşünmeyin; bırakın düşünceleriniz aksın. Bunu yapmak başta zor gelebilir ama zamanla kolaylaşacaktır.

2    Güneşli bir günde çimenlerin üzerine uzanın ve bulutlara bakın. Tamamen rahatlayın… Gözlerinizi kapatın ve açın… Bulutlarda ne görüyorsunuz? İsterseniz gördüklerinizi yazabilirsiniz. Bunu on kez tekrarlayın, pratik yaptıkça egzersiziniz kolaylaşır.

3    Tabak ya da benzeri düz bir şey alın. Biraz suyla toprak karıştırın, sonra karışımı tabağın üzerine fırlatın. Hemen bakın. Ne gibi şekiller görüyorsunuz? En az üç şekil görmeye çalışın. Tabağı yıkayın ve tekrar deneyin. On kez yapın. Bunu kolayca ve kendinizi zorlamadan yapabilir hale geldiğinizde fal bakmaya hazırsınız demektir.

Kendime fal bakmadan önce cezvenin içine bir tatlı kaşığı kahve koyarım, sonra bir fincan su eklerim. Acı sevdiğim için şeker kullanmam. Orta Doğu’da ve Afrika’da fal bakmak üzere hazırlanan kahveler koyudur, acıdır. Kahvemi içerken o gün içinde bulunduğum durumu düşünürüm. Tüm negatif düşünceleri kafamdan atar, çevreme bir ışık halkası yerleştiririm.

Ve kendime sorarım: “iyi birgiin geçirecek miyim? Bilmek istediğim nedir?” Eğer o gün genel bir fal istiyorsam, kahvemi neredeyse hiçbir şey düşünmeden içerim. Bunu evdekileri işe ve okula yolladıktan sonra yaparım.
Fincanda çıkan, çoğu zaman, insanın ruhsal yapısından gelen bilgilerdir. Aynı zamanda da bilinçaltındaki yaşamıdır. Bazen de rehber varlıklardan gelen bilgiler bunların arasına karışabilir.

Kahve Falı’nın Sırrı

Telve, bir çok sırrı ve cevabı barındırır. Bunun nasıl olduğu bana sayısız kez soruldu. Bence işin sırrı ruhsal enerjimizde ve rehber varlıklarda yatıyor olmalı. Düşünsenize; dudaklarımızı fincana dokundurduğumuzda oraya kendimizden kanıt bırakırız. Bu telekinetik enerjilerle oluşan bir şekile dönüşmekte. Bunun ötesinde bir de psişik alfabe olarak yorumlayabileceğimiz ortak bir semboller dizisi var.

Bu alfabe önceden belerleıımiş olduğu için gelecekten haber veren bir rehber varlık da bu alfabeyi kullanıyor olmalı. Böylelikle telvelerin aldığı şekillerle iletişim sağlanmış oluyor. Fakat şifreli bir şekilde. Şifreyi çözmek ise, fal bakanın işidir.

Telveler direkt olarak kaynağa bağlıdırlar. Telveleri okursanız kayıp sırlar ortaya çıkabilir.

Unutmayın: Bilgi herşeydir ve her yerdedir!

 

fal bakma sundu…

Leave a comment