paylaş facebook-share tweet-it plus-it sitene-ekle

twitle paylaş beğen li pinle öner Sayfamız
Sitemizi sosyal ağlarda paylaş İphone 6 kazan katılmak için HEMEN TIKLA

Kahve Falı Sembolleri

DÖRTGEN
HUZUR
Mutluluk, duygusal birliktelik ve huzur anlamındadır. Kesik dörtgen aile içinde huzursuzluğa işaret eder.

DURAK
AŞK VE ROMANTİZM
Fincanın neresinde çıkarsa çıksın aynı şeyi ifade eder. Bu sembol, karşınızdaki kişinin macera veya gizemli bir yabancı aradığını gösterir. Özetle, kesinlikle aşk aradığı anlamına gelir. Fakat ağzını sıkı tutmalı; aşk hayatıyla ilgili sırlar vermesinin sırası değil.

DUĞUM
ABARTI
Öyle görünüyor ki falın sahibi küçük şeyleri çok büyüten bir yapıya sahip.
Görüntü fincanın dibindeyse btı, geçmişten bugüne taşınan endişeler olduğunu gösterir. Onları bir kalemde silmenin tam sırası. Ortadaysa, gerçekte önemsiz olan şeylere kafasını takarak bütün enerjisini tüketmemesi gerektiğini anlatır. Kenardaysa, demek ki rahatlamaya ihtiyacı var, çünkü gelecek konusunda fazla endişeleniyor.

DUMAN
ÖTE ALEM’E UZANMA
Dumanın ruhani bir ifadesi vardır. Belki de kişinin kalbinden geçen dileğinin yerine ulaştığını ifade eder. Falın yorumuna göre, dileklerin gerçekleşeceğini gösterir.

DÜNYA
DIŞ BAĞLANTI
Falında dünya görüntüsü çıkmış kişi, büyük olasılıkla
uluslararası bir şahıs. Ve yine büyük bir olasılıkla ya birden fazla dil biliyor ya da yurt dışıyla güçlü bağlantıları var. Bu sembolü, yurt dışında arkadaşları olan ve çok seyahat eden insanların fincanlarında gördüm.

Görüntü fincanın dibinde çıkarsa seyahat tutkusunun o kişinin yaşamının kopmaz parçası olduğu İspatlanır. Elinin altında daima seyahat broşürlerinin olduğuna bahse girerim. Sembol ortada belirmişse, kısa süre içinde çıkacağı bir seyahati planladığı anlamına gelir. O kişinin sürekli seyahat hayalleri kurarak yaşadığını söyleyebilirim. Figür kenardaysa gelecekte bol seyahatlar var demektir.

 

fal bakma sundu…

twitle paylaş beğen li pinle öner Sayfamız

Benzer yazılarİsim: *

Mail: *

15 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)