Kahve falında tilki

Kahve falında tifo, tifo hastalığına yakalandığınızı görmek, akrabalarınızdan büyük fenalıklar göreceğinize işarettir.

Kahve falında tilki, bir tilki ile karşılaştığınızı görmek, sıkıntı ve tasaya düşeceğinize işarettir. Bir tilki ile konuştuğunuzu görmek, iş hayatınızda sizi aldatmak isteyen rakiplerinizin arkanızdan bazı dümenler çevirmekte olduklarına, bir tilkinin sizinle konuştuğunu görerek hayret etmeniz, paranızı yemek için arkanızda bir çok dalkavukların dolaştığını görüp anlamanızın artık sırası geldiğine işarettir.

Kahve falında timsah, bir timsahın arkanızdan geldiğini görmeniz, çok tehlikeli düşmanlarınız tarafından hareketlerinizin göz altında tutulduğuna, timsahı öldürdüğünüzü görmeniz ise. düşmanlarınızın planlarını keşfederek onları saf dışı bıraktığınızaişarettir.

Kahve falında tiyatro, bir tiyatro sahnesinde bir rol aldığınızı görmek, genç bir erkek için büyük bir tutkuya, tecrübeli bir erkek için, yakında bir kimse ile tanışıp ondan menfaat edineceği, genç bir kadın için, çok seveceği bir değişikliğe, yaşlı bir kadın için sevdiği bir arkadaşı adına düş kırıklığına uğrayacağına, bir temsili izlediğini görmek ise. çok hareketli günler geçireceğinize işarettir.

Kahve falında tohum ve çiçek çiçek bahçenize tohum ektiğinizi görmek, gençler için, giriştiği bir işte ümidinin üstünde başarı kazanacağına, genç bir kadın için, muradının olacağına, yaşlı kadınlar için ise aleyhinde çok kötü dedikoduların çıkarılacağına işarettir.

Kahve falında tokluk, karnının çok tok olduğunu görmek, bir işten artık usandığına, sıkıldığına işaret sayılır. Kendisini çok tok gören bir kimse, dünya işlerinin artık bitmesini istediğine. bu da onun ölümüne bir istek olduğunu gösterir.

logo (1)

Leave a comment