Kahve falında ustura

Kahve falında ustura, ustura görmek veya bir ustura ile traş olmak, erkek çocuğa işarettir. Ustura ile bir şey kestiğini görmek, işinizde sizi zarara sokacak bir olayın durdurulacağına, usturayı bilediğinizi görmek, iş hususunda sizinle anlaşmak içinyanınıza gelen kimselerin tekliflerine olumlu cevaplar verdiğinize işarettir.

Kahve falında uşak, bir kimsenin hizmetçisini görmesi, iyi bir bolluk içinde bulunduğuna, düşmanına karşı üstün geleceğine yorumlanır.

Kahve falında ud görmek veya çalmak, geçmiş günlere ait güzel anılarınızın bulunduğuna işarettir.

Kahve falında uyanmak, yatağınızda bir uykudan uyanmış olduğunuzu ve henüz mahmurluğunuzun geçmemiş bulunduğunu görmek, çok karlı sandığınız bir işin umulduğu kadar kar bırakmadığını görerek hayal kırıklığına uğrayacağınızı gösterir.

Kahve falında uyku ilaci, uyku ilacı içtiğinizi görmek, üzüntülü günler geçirmekte olduğunuza, fakat yakında feraha kavuşacağınıza işaret eder.

Kahve falında uyku, kendinizin derin bir uyku içinde olduğunuzu görmeniz. dalgın bir insan olduğunuza, herşeyi çok çabuk unuttuğunuz için bazen çok kötü durumlarda kaldığınıza işarettir. Kendinizi bir mezarlıkta uyuyor görmeniz, hasta kimseler için ölüme, sağlam biri için aylaklığa, boş oturmaya yorumlanır. Yatakta yüzü koyun uyumak, nikaha, yoksulluğa işarettir. Sırt üstü uyumak işlerinizin dağınıklığına, sağ tarafa yatarak uyumak hayırlı bir işe. ağaç altında uyumak neslinizin çok olacağına işarettir.

logo (1)

Leave a comment