Karma hakkında ne düşünüyorsunuz?

Geri tepmesini etkisiz hale getireceğimden nasıl emin olabilirim?
Karmik tepkiyi etkisiz hale getirmenin anahtar adımı enerjiyi yönettiğiniz yerde yatmaktadır. Hayatınızı veya durumunuzu geliştirmek için öfke majisi kullanmak karmik tepkinin herhangi bir türünü etkisiz hale getirmenin en iyi yoludur. Bir kere birisini olaya dahil etme ya da onun durumunu değiştirme girişiminde bulunduğunuzda, karmik cezalandırmayı davet ederseniz. Bununla birlikte, bunun negatif bir sonuç doğuracağı sanılmamalıdır. Kötüye kullanımı durdurursanız, tepki pozitif doğayla bağlantı kurabilir. Karmik tepki tamamen kişisel bir bakış açısıdır.

Öfkeyi zarar vermek amacıyla kullanmak etik midir?
Evet, doğru yapılmazsa öfkeyi zarar vermek için kullanmak zararlı olabilir. İdeal olanı, bu majiyi tepkiyi davet etmeden sadece kendi üzerinde kullanmaktır. Ne kadar çok istediğiniz önemli değil. Tedavi amaçlı bile olsa, öfke majisini başkasının hayatini mahvetmek için kullanamazsınız. Yine de tepkinin negatif ya da pozitif olacağına karar verme zorunluluğu vardır.

What is Karma? – Foundation, Elements & Misconceptions, Part 1 - The ...

Öfke doğru dönüşüm için yeteri kadar uysal olabilir mi?
Oldukça zaman ve uğraş istemesine rağmen, cevap ‘evet’tir. Dönüşüm işleminin zamanı geldiğinde kestirme yollar veya basit ayarlamalar yoktur. Her aramayı takip etmeniz yaşamsaldır. Dönüşümü başarmak için hepsi güvenli ve verimli olan bir çok işlem vardır. Aklınız doğru yerde olduktan sonra, dönüşümü kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. İnsan egosu en büyük zorluklara neden olur.

Öfkeyi duygularımı göstermek için kullanabilir miyim?
Kesinlikle! Öfkeyi ham enerjiye dönüştürmek en bilinen yöntemdir, fakat öfkenin kendisi özel hayat veya korunma gibi isteklerin ortaya konulması için kullanılabilir.

  • reply ayhan ,

    iş hayatım kötu sonuç ne olabilir

    Leave a comment