KUVVET, SINIRSIZLIK
Kuvvet ve yüceliğin ifadesi olduğu kadar kartal imajında kötü ruhlara karşı koruyucu, öldürücü güç de vardır. Falında kartal şekli çıkan kişinin en yükseği hedeflemesi gerekir, zira rüyaları gerçek olacak. Onun sınırı gökyüzü, istediği yere süzülebilir. Bu, durum değişikliği yapmayı düşünenler için harika bir semboldür. Değişikliğin başarı getireceğini düşünenler fincanlarında kartalı görünce tereddüt etmemeli.
Kartal sembolü fincanın dibinde çıkarsa, çok yüksek hedeflerle ilgili harekete geçilecek demektir. Ortadaysa, asil ve güçlü isteklerin gerçek olacağım müjdeler. Kenardaysa, kartalla birlikte göklerde süzülmeyi ifade eder. Yptıkları kendisini daima ulaşmak istediği yere götürecek demektir.
KASE
REFAH, PAYLAŞIM
Kısa zamanda refaha kavuşulacak ve eldekiler paylaşılacak. Kase yukarıya dönükse, kişinin başkalarına yardımı dokunabilir. Cömertliği sayesinde sevdikleri ya da toplum büyük fayda görecek. Kasenin yana yatması, iyi bir alana oturtulmadığı taktirde kazanılan şeylerin kısa sürede yok olacağını söyler.
Sembol fincanın dibindeyse, fal sahibinin varlıklı bir aileden geldiğinin göstergesidir. Ortadaysa, yolunda para olduğuna işaret eder. Kenardaysa, çok önemli mali kararlar aşamasında olduğuna işaret eder.
KAVANOZ
İYİ KOMŞU
Çok iyi komşulara, eğlenceli arkadaşlara işarettir. En çok çaba gerektiren konularda destek gösterir.
Fincanın dibinde çıkarsa, son projede büyük başarı elde edileceği sonucu çıkarılır. Ortadaysa, büyük bir işi başarmak için başkalarıyla güç birliği yapıldığını gösterir. Kenardaysa, uzun vadeli ve heyecan verici bir amaç belirlenmesi gerekir.

 

 

fal bakma sundu…

Leave a comment