Kova Burcu Aylık Fal Bakımı

indir (2)

•AŞK: Ekim ayının ortalarma doğru, duygularınızda meydana gelen değişiklik geçen aydan beri sizi kuşku ve endişeler içine sokarak rahatsızlık duymanıza neden olan etkilerden kurtulmanızı sağlayacak. Meydana gelen bu değişiklik sayesinde kendinizi daha özgür, daha iyimser ve yeni maceralar içine girmeye istekli hissedeceksiniz. Fakat yakın çevrenizden bazı insanların tepkisinden çekindiğinizden bu arzularınızı gerçekleştirmek için harekete geçmekte zorlanabilirsiniz.

•PARA: Maddi kaynaklarınızı ve işinizi ilgilendiren konularda yeni maceralara atılmaya istek duyduğunuz bir dönemdesiniz. Ama zihniniz oldukça derin düşünüyor ve riske girmenize engel oluyor. Yine bu dönemde, kariyerinizi ilgilendiren konularda işbirliği yaptığınız insanlarla aranızda çıkması muhtemel bazı anlaşmazlıklarda hakkınızı hukuki yollardan aramaya karar verebilirsiniz.

•SAĞLIK: Bu ay ortalarma doğru sağlığınız konusunda endişeli düşünceler içine girebilirsiniz. Ama ortada endişe verici bir durum olmadığını söyleyen sevdikleriniz, sizi pek ikna edecek gibi görünmüyorlar, içinizi rahatlatmanın en iyi yolu bir uzmana danışmak veya gerekli kontrolleri yaptıracağınız bir sağlık merkezine gitmeniz. Böylece rahatlayacak ve sizi rahatsız edip, huzurunuzu kaçıran düşüncelerden kurtulacaksınız.

 

Bir önceki yazımız olan Terazi burcu 2015 aşk yorumu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a comment