KOVA BURCU AYLIK YORUMU 2017 AĞUSTOS

Aşk ve İlişkiler

12 Ağustos itibariyle bolluk ve bereket planeti Jüpiter 7. evinizi şenlendiriyor olacak. Geleceğe yönelik hedeflerinizin gerçekleşeceği, çevrenizin ve partnerinizin desteğini alacağınız harika bir evreye girmektesiniz. Bu dönem sürpriz evlilikler meydana gelebilir. Merkür’ün 8 – 28 Ağustos arası 7. evinizdeki hareketi evlilik tarihini alacağınız en uygun dönem olduğunu göstermektedir.

İş, Kariyer ve Para

Ortaklı işlerinizi ve projelerinizi artık uygulama evresine giriyorsunuz. Jüpiter’in ve Merkür’ün 7. evinizdeki seyri önemli anlaşmalara rahatlıkla imza atabileceğinizi ortaya koymakta. Ağustos ayı içerisinde çevrenizin maddi manevi desteğini alıyor olacaksınız. Venüs’ün iş ve çalışma evinizdeki geri hareketi, günlük rutin işleriniz ile ilgili gecikmelere sebep olabilir. Geçmişte çalıştığınız iş arkadaşlarınız ile tekrar bir araya gelebilirsiniz.

Sağlık

Sevgili Balık, Venüs’ün Sağlık evinizdeki geri hareketi, böbrek, genital organlarınız ve mesane ile ilgili sıkıntıları gündeme getirebilir. Venüs retro dönemlerinde kilo almaya elverişli olabilirsiniz. Bu ay yapacağınız diyet ve rejim istediğiniz sonucu vermeyebilir.

Ağustos Ayı Olumlaması

“Yaşamımda aşkı, bolluğu ve güzellikleri bir araya getiriyor, muhteşem bir yaşam inşa ediyorum.”

Ağustos Ayı Esması “El Cami”

“El Cami” esmasını öneriyorum. Günlük okuma sayısı 114 adettir. Erkeklerin “El Cami”, kadınlarınsa “Ya Cami” şeklinde okumalarını öneriyorum. Bu esma sayesinde yaşamınızda sevdiğiniz maddi ve manevi her şeyi bir araya getirebilirsiniz.

KOVA BURCU AYLIK YORUMU 2017 AĞUSTOS_8.jpg

Bir önceki yazımız olan KOVA BURCU AYLIK YORUMU 2017 MAYIS başlıklı makalemizde kova burcu aşk 2016, kova burcu aşk uyumu ve kova burcu aşk yorumu hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a comment