Mart doğumlulara özel aylık fal bakımı

logo (1)

Olası iletişim problemleri yaşamamak için ay ortasına kadar sözlerinize dikkat etmeye özen gösterin. Bu ay ilişkinizle ilgili anlayışınızı değiştirecek olaylar yaşayabilir ve dikkatinizi kendinize yöneltebilirsiniz. Eskiden tanıdığınız kişilerin sizi araması ya da karşılaşmalar yaşamanız mümkün. Bu durum sevdiğinizle ilişkilerinizi zorlaştırabilir. Hayatınızda biri yoksa sürpriz ilişkiler sizi heyecanlandırabilir, macera yaşmak isteyebilirsiniz.

İşle ilgili önemli adımlarınızı ay ortasına kadar atmaya çalışın. Bu tarihten itibaren elektronik aletlerde bozulmalar ya da ödemelerde gecikmeler meydana gelebilir. Parasal harcamalarınız konusunda daha akılcı davranabileceğiniz ve varolan koşullarınızı koruyabileceğiniz bir ay.

Ay başından itibaren düşüncelerinizle bağlantılı yaşayabileceğiniz stres sağlığınızı da etkileyebilir. Geçmişten kalan bir sağlık probleminizin tekrarlanmaması için olumlu duygu ve düşüncelerinizi açığa çıkarmaya ve zihninizi serbest bırakmaya çalışın. Açık havada gezmek ya da hafta sonu bir grupla beraber katılabileceğiniz çevre gezileri sizi rahatlatabilir ve zihninizi boşaltmanıza yardımcı olabilir.

 

Bir önceki yazımız olan TAROT FALI İMPARATOR KARTI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a comment