Ocak doğumlulara özel aylık fal bakımı

logo (1)

Zihin faaliyetlerinizin ve yaratıcılığınızın arttığı bir ay. Zihninizin özgürleşip ve sevdiğinizle ilişkilerinizin daha rahat bir hal aldığım görebilirsiniz. Siz olumlu oldukça, kendinizi ve sevdiğinizi özgür bıraktıkça bunun ona da yansıdığım keşfedebilir, ilişkinizi renklendirebilirsiniz. Yalnızsanız konuşma becerisiyle sizi etkileyebilecek birisiyle yeni bir başlangıç gündeme gelebilir.

Özel hayatınızdaki yaratıcılığınız iş hayatımza da yansıyor. Farklı fikirlerinizle çevrenizdeki kişileri etkileyebilir, beğenilerini kazanabilirsiniz. Ancak etrafınızdaki kişilerle ilgili yersiz endişe ve kuruntulara kapılmamaya çalışın. Beklentileriniz gerçekleşmediğinde karşınızdakileri eleştirmek yerine anlayışınızı yükseltmeye çalışın. Olumlu yaklaşımınız size çok şey kazandıracak.

Yaşayabileceğiniz duygusal gerilimlerin moralinizi bozmasına izin vermeyin. Bu durum vücudunuzun zayıflamasına ve olası hastalıklara açık hale gelmesine neden olabilir. Zihin faaliyetlerinizin hızlanması baş ve boyun ağrılarına neden olabileceğinden, zihninizi dinginleştirecek ve sizi rahatlatacak şeylerle uğraşabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan TAROT FALI İMPARATOR KARTI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a comment