Rüyanı Göder Yorumlayalım

Hayatınızda cevap almak istediğiniz sorularınızı en alttaki yorum alanından yazıp sonra falınızı açın, ne kadar detaylı yazarsanız o kadar net yorumlar alırsınız "Burcunuz, yaşınız, medeni, durumunuz vs..."

 

Önemli Nokta: Editörlerimize rüyamda “kumsal” gördüm bu ne demek gibi rüyalar ilettiğiniz takdirde yorumlanmayacaktır. Unutmayın ki; bir rüyanın görüldüğü mekan,  şartlar ve zaman kişinin rüyadaki hisleri vede uyandığı an  hissettikleri, rüyanızın yorumlanmasında çok çok önemlidir lütfen editörlerimize rüyanızı doğru yorumlayabilmeleri için rüyanın tüm detaylarını eksiksizce yazınız ve imla kurallarına uymayan rüyalar kesinlikle yorumlanmayacaktır…

 

Merhaba Falbakma.gen.tr tutkunları sizlerden gelen yoğun istek üzerine rüya yorumları sayfamızı aktif etmiş bulunmaktayız.

Gördüğünüz rüyayı alttaki sayfanın en altındaki yorum alanından bize yollayın rüyanız sitemizin editörleri tarafından size özel yorumlansın.

Göndermiş olduğunuz rüyalarınız “adınız ve mail adresiniz gizlenerek” aynı gün içinde yine bu sayfada altında size özel yorumunuzla birlikte yayımlanacak ve rüya yorumunuz yayımlandığı taktirde editörlerimiz sizi mail ile bilgilendirecektir.

Not: Göndermiş olduğunuz rüyalar ve yorumları yayımlanırken kesinlikle adınız ve mail adresiniz gizlenerek yayımlanacaktır ve rüyanız yorumlandığında tarafınıza bilgi verilecektir.

 

Sıkça Sorulanlar

Soru Gönderdim rüyamın yorumlandığını nasıl anlarım?

Cevap Rüyanızı bu sayfamızın en altında yayımlayarak yorumluyoruz, rüyanız yorumlandığında yazmış olduğunuz mail adresinize rüyanızın yorumlandığı sayfanın linki ve yorumunuz gönderilmektedir.

Soru Gönderdiğim rüya ne zaman yayınlanır?

Cevap Gönderdiğiniz rüyalar sıraya alınmakta ve incelenmektedir, ahlak kurallarına uyan rüyanız ve yorumunuz en kısa zaman da yayımlanacaktır. Unutmayınız ki bu hizmetimiz ücretsiz olduğu için editörlerimize her gün yüzlere rüya gelmekte ve biz bunları en kısa sürede yayınlamaya çalışıyoruz.

Soru Saatler oldu ama bir türlü rüyam yorumlanmadı neden?

Cevap Rüyanız çok kısa veya ahlak kurallarına aykırı ise malesef  rüyanızı yayınlamıyoruz.

Rüya Tabirleri Rüya Yorumları

 

 

 

 • reply Nida Brown ,

  Selam;Kızımla birlikte uçağa bindik ve Amerika ya gittik. (eşim amerikalı ve şu an orada)Eşim bana sahip çıkmak istemedi!Ben yalnızdım orada ve değişik kişilerden yardım ve kalacak yer bulmaya çalıştım!Rüyam boyunca arada bir eşimi gördüm;beni istemiyordu ama yinede ne yaptığımı anlamak için arada bir beni buluyordu!Rüya boyunca geri dönmek ile dönmemek arasında bocalayıp durdum!Hayr’lara vesile olur inşallah!Şimdiden teşekkürler!

  • reply büşra aslan ,

   Sevdiğim bir hocam var gerçek hayatta. Rüyamda ise okulda benim kınamın yapıldığını görüyorum fakat üstümde o güne ait özel bir kıyafet yok sadece kına yakılıyor . sınıftan tüm arkadaşlarım var ama en yakın arkadaşım yok. sonra sevdiğim hocam geliyor beni çağırıyor. sol elini omzuma atıyor diğer eliylede elimden tutuyor sonra diğer öğretmenler selam vermeden yanımızdan geçiyor. Hoca da bana bakarak bak senin için kimlerden vazgeçtim diyor. sonra uçsuz bucaksız bir yere gidiyoruz. hocaya söyleyemediğim bir şey var ama ne olduğunu ben de bilmiyorum. Artık okumayacağımı ev hanımı olacağımı konuşuyoruz hocayla.Ama ben okumak istediğimi düşünüyorum dile getiremiyorum. sonra uçsuz bucaksız yolun sonunda bir adam var hoca ona doğru ilerliyor ben bekliyorum sonra uyanıyorum.daha önceki rüyamda çeşmenin yanındaki üzüm bağının yanında dikildiğimi kucağımda kız bebeğinin olduğunu görüyorum sonra hocaya bebeği elimle sanki bizim çocuğumuz gibi ben veriyordum.

   • reply Gökhan ,

    Rüyam ev ortamında benim odamda geçiyor odamın ortasında sepet gibi birşey var ve bunun içinde sarımsı bir yılan var ben nedense bu yılana doğru yavaşça bir hamle yapıp yakalamaya çalışıyorum ve yılan dönüp beni elimden bir kaç defa ısırıyo tabi yılan ısırdıktan sonra bende yılanın kafasını sıkıp öldürüyorum. Yılan beni ısırdığında acıları hissettim ve yılanın ısırdığı yerlerin iltahap biçiminde şişdiğini ve yılanın küçük sarı ve zehirli bir yılan olduğunu söyleyebilirim. Uykudan uyandığımda kötü bişey hissetmemekle beraber o ısırma acısını gerçekten hissetim gibi olduğu için ilk rüya dönüşü elimi kontrol ettim. Umarım açıklayıcı olmuşdur dönüşünüzü beklemekteyim.

    • reply Emre ,

     Rüyamda son zamanlarda düşündügüm bi kız tanımadıgım bir evde ama kardeşimin yatağında uyuyordu bende ayaklarının bulunduğu yere kıvrılıp onu izliyordum ses cıkarmamaya çalısıyordum küçük erkek kardeşim geldi ve yatağında uyuması gerektiğini soledi bnde ona sessizce burda yatmamasını baska biyerde uyumasını söyledim fakat ilkazlarımı dinlemeyip arkadaşımın yanına yattı bnde öfkemi dışa vurmaya ses tonumu yükseltip ona kızmaya ve dahada ileri gidip odayı dagıtmaya odadaki masayı felan kırdım bu esnada arkadaşımda uyandı haliyle bana sakinleşmemi söyledi sürekli sakinleşemeyecegimi anlayıncada dışarı cıktım yürüyordum sahile gittim iskele tarzı biryerdi yanımda teyzemin 1 yaşındaki erkek torunu vardı teyzemlerde ordaydı teyzemin oglu yiğenimin de dayısı suda yüzüyordu bnden 4 yaş felan büyük 28 yaşlarında yiğenim suya atlamak istiyordu kuzenime yüzmesi için ona yardımcı olmasını söyledim oda tamam dedi yigenim atladı ama suyun yüzeyine cıkmamıstı hala kuzenime hemen onu sudan cıkarmasını söyledim kuzenim yapamıyacagını suyun kendisinide içine çekmekte oldugunu yüzmekte zorlandıgını söyledi bnde bunun üzerine suya atladım derinlere dogru iniyordum yigenimi görmüştüm bana bakıp gülüyordu elinde balonları şişirmek için kullanılan motordan vardı balonla beraber o an farketmiştim onu tutup yüzeye doğru yüzmeye basladım o balondan nefes alabiliyordu bende biraz nefes alabildigimi farkettim ama suyun yüzeyine dogru baya yüzdüm en son suyun yüzeyine cıktıgımda hani sudan çıktıgınızda derin bir nefes cekersinizya cigerlerinize ben onu uyanarak yaptım ama beni asıl şaşırtan rüyam devam etti o an sanki sudan cıktıgımda teyzem ve kuzenlerimin sevincini kulaklarımla duymuş ve görmüştüm hatırlıyordum resmen yaşanmış bi anı gibi normalde uykusu agır bi insanım ama ömrümde bukadar hızlı uyandıgımı hatırlamıyordum gözlerim fal taşı gibi açılmıştı rüyamın güzel bitmesine rağmen korkum hala geçmemişti sanki hala etrafımda yigenimi arıyordum

     • reply Ertuğrul ,

      Rüyamda bir zeytinliteydim hava soğuk ve akşam üstüydü. Orada gezerken bir anda bir vaşak çıktı karşıma korktum ama oda korktu. Ondan uzaklaştım 2-3 tane vaşak vardı. Bir keçi sürüsü gördüm ama 4-5 tane kurt vardı ve keçileri avlıyordu. kurdun biri bana saldırdı kaçtım ve kurt vaşağı görünce vaşağa saldırdı vaşak kaçtı. Bende kaçtım kaçarken bir kaplan gördüm oldukça iri ve saldırgandı. Avını yakalamış onu yiyırdu o beni yakalamadan ben oradan uzaklaştım. Daha sonra yerde uzanan bir bebek gördüm onu kurtlar görmeden alıp gitmeyi düşündüm ama korktum ve o bebeğin ailesi onu alsın dedim arkamı döndüm tam gidecektim ki bebek ağladı ve dayanamadım onu almaya giderken annesi ve babası çıktı karşıma bebeği aldılar onlarla konuştum bana bebeğin ismini ve yaşını söylediler daha sonra ortalık sakinleince oradan ayrıldım.

      • reply Yasemin ,

       Öncelikle merhaba.Ben 2 ay 3 ay yada belli aralıklarla bu rüyayı görüyorum.normal bir şehir içinde oturuyorum ama hiç bilmediğim önceden hiç görmediğim gerçek hayatta hiç görmediğim bir yere gidecekmişim.Otobüsler var ama ben endişe ediyorum ya oraya gitmezse diye.bir şekilde bi minibüse biniyorum ve hava kararır gibi yollar sessiz dağlık ormanlık yerlerden geçiyoruz.otobüs (yada bazen minibüs olarakta görüyorum) başka insanlarda var.bir şekilde gideceğim yere gidiyorum.sonra orada mekan aynı fakat olaylar her rüyamda farklılık gösteriyor.sonra oradan dönmem gerekiyormuş ama şehre çok uzak ve dağ başı ıssız biryer durak gibi bir yer var orada bekliyorum sanki zaman ile yarışıyorum artık ümidimi kestiğim artık bırada kaldım bitti dediğim anda bi araba geliyor ve ben hala eve yetişememe yada zamanında geri dönememe korkusu içindeyim.genel olarak rüyam bu şekilde.ama her gördüğümde farklı olaylar oluyor bir keresinde o evde arkadaşım oturuyormuş annemden izin alıyorum akşama gelirim diye yine yollarda öyle sıkıntı görüyorum ama her rüyada oraya gidip orada ne yaptım hatırlamıyorum.dediğim gibi mekan endişe durum aynı ama olay farklı dün gecede gördüm bu sefer yine şehirdeyim oraya gidecekmişim karşımda biri var tarif ediyorum şu şekilde gidelim gibi.sonra bi araba insan oraya gidiyoruz hatta yollara bakıyorum evet gittiğimiz yol doğru diyorum içimden o kadar ezberledim.gidene kadar benimle arabada olanları hatırlamıyorum.oraya gidince evin karşı yol tarafına geçip bakıyoruz evdekiler müsait mi diye ama evde kim var bilmiyorum kalabalıkmış ilk defa kaç rüyadan beri o evi görüyorum ev betondan 2katlı ve pembe boyalı bir ev.giriş kapısı pinopenden müstakil tarzda.sanki evin yan tarafında bitişiğinde bi Demir kapı var kapı açık içerisi yeri çimento dan yapılmış bi ufak bahçe gibi biyer bakıyorum orada bi sofra kurulmuş sanki bardaklar falan.o bulunduğum yerde yolun karşında arabadan iniyoruz ve yanımdakileri görüyorum biri şalvarlı sakallı 50 55 yaşlarında bir adam.tanımıyorum ama.yanındakileri hiç yüzlerini hatırlamıyorum.ve bize acele etmemizi söylüyor içeri girecekmişiz.ce ben hazırlanıyorum aynada kendimi görüyorum.içerdekiler çok beklemiş bizi ve bir kaç kişi yanıma geliyor ve bakıyorum 2teyzem.çok bekledik diyorlar.ve sonra tamam diyip içeri giriyoruz sanki.bukadar.hocam bu rüyanın ne manası vardır biraz uzun oldu ama affedin ne olur rüyamı yorumlayın.lütfen;(

       • reply Gülşah ,

        Merhabalar. Ben 22 yaşında evli bir kadınım. Dün gece ilginç zannettigim bir rüya gördüm ve gercekten cok merak ediyorum anlamını. Şöyle anlatayım. Evimde otururken bi anda şiddeti az bir şekilde deprem başlıyor. Ben depremden çok korkarım. Depremin şiddeti ben artmaz diye düşünürken bir anda artıyor ve ben hemen evden koşarak çıkıp eşimi buluyorum. İnsanlar sahile toplamış. Herkes perişan binalar yıkılmış ben ise eşimi ararken bir yandanda çay içiyorum. Eşimi buluyorum ve bir binaya giriyoruz esyalarimizi almak icin sanirim. bir anda gökten ışıklar iniyor. Çok parlak beyaz ışıklar dünyaya düşüyor patlama sesleri duyuyorum. Ve süra olduğuna inandığım yüksek bir ses daha duyuyorum. Korkuyorum ve eşime sarılıyorum. Hemen o binadan çıkıyoruz ve bir Köprüde 2 kadın görüyorum. O köprüden geçiyorum ve arkamı döndüğümde eşimin geçmesine izin vermediklerini görüyorum. Burdan sadece iyi insanlar geciyor ya da saf günahsız bu tabirlerde birşeyler söylüyorlar eşime. Ama ben onu bırakıp gidemiyorum ve gitmek istemiyorum. Dönüyorum onla. Kadınlar bana giderken 12 olmadan burdan gecmelisin yoksa çok geç olabilir diyolar. Ben onlara hep kocamdan bi bebeğim olsun istemiştim bu olmadan ondan ayrılamam diyorum. Git ve elini çabuk tut hamile kalacaksın diyolar bana. Bu arada gercektede ben cocuk istiyorum ama eşim istemiyor. Daha erken olduğunu söylüyor. Herneyse biz gidiyoruz ve çocuk için atılım yapıyoruz aynı binada. Sonra ben gitmek için yola çıkıyoruz ve saatin 12yi geçtiğini görüyoruz. Gec kaldım diye dolaşıp yürüyüp duruyoruz. Sonra o kadınları görüyorum Köprüde. Geç kaldın ama senin geçmene izin vereceğiz diyolar. Hamile kaldım mı diye soruyorum ve evet diyolar. Karnım hızlıca büyümeye başlıyor ve sonra uyaniyorum. Anlamını ne ifade ettiğini çok merak ediyorum. Lütfen yardımcı olun. Şimdiden teşekkür ederim..

        • reply büşra ,

         rüyamda yüzümde çok büyük lekeler cıkmisti ve yüzüm kipkirmizi olmuş üzerindede siyah lekeler vardı ben yüzümün haline üzülürken bir yandanda aynadan kendime bakıyordum sonra burnumun üstündeki yarayi kaldirdim kanamadı hiç bir şey olmadı sonra belki diğerleride öyle olur diye diger tarafinida kaldirdim ama izi kaldi ve çok kizardi anneme burnumdakini kaldirdigimi söyleyince annem bana ben doktora sordum sen vefasız hastalığa yakalnmışsin dedi sonra biraz geçti başka bir rüya gördüm bu rüyada ise benim yüzümdeki yaraların bazılarini başkalari goremiyordu ve benim karşimda benim tipa tip aynim bir ben daha vardi ve onunla kavga ediyordum bagırmaları aştik artik birbirimize vurmaya başladık sonra bunu görenler kendi aralarında belki bizde kavga ediyormuş gibi yaparsak onlarin kavgalari biter dedi ve uyandım yani rüyamda sanirim şizofren olduğumu gördüm

         • reply Umut ,

          Merhabalar ruyamda eski evimizdeydik yanimda bir bebek vardi bebegin gozleri soyahti yatakta yaninda oturuyodum bi anda bana gelecekte ben basbakan olucam benden sonra sen olucaksin dedi benle baya bi konustu sonra ben mutfaga annemin yanina gittim bana senin maneviyatin yuksek oldugu icin melek senle konustu dedi ben bebekle konusmam bitince bi dua okuyup kulagina bebegin ismini fisildadim annemin yanindan donerken bebegin yanina gittim normal bi bebek olmustu artik sonrada saskinlikla uyandim

          • reply HASAN BARAN ,

           s.a.önelikle şunu belirtmek isterim ki yaklasık 14 senedir bir ilaç tedavisi göruyorum..ruhsal ve duygusal manada sıkıntılarım var ve bu hastaklıkla ben cok dua etmeye,zikir cekmeye,salavat okumaya basladım ..uzun zamandır da boyle devam etmekteyim.dualarımda Allah tan dunyevi ve ahireti ihtiyaclarımı isterim elimden geldiğince dilim döndugunce..maddi anlamda zenginlikte isterim sağlık sıhhat de..hersey..
           bundan yaklasık 6 ay önce bi ruya gordum ve halen bu ruyanın gerceklesmesini beklemekteyim..açık secik bi ruya olduguna inanıyorum ..ama halen gerceklesmedi..şimdi size yazacagım lütfen yorumlar mısınız..şimdiden ALLAH razı olsun
           Ruyamda bir derviş ve ögrencisiyle bir sofrada oturuyoruz..sofrada tepsiyle bulgur pilavı gibi bir yemek var
           Derviş bana diyor ki:evladım sen ne istersin..bende hocam saglık sıhhat diye cevap veriyorum..peki diyor şu pilavdan ye bakalım diyo..bende doluca bi kaşık alıyorum pilavdan..ama pilav biraz tuzlu..sonra başka ne istersin evladım diyor..bende hocam zenginlik isterim diyorum..başka bi tepside ki başka bir pilavı gostererek şu pilavdan da ye diyor..bende dolu dolu 3 – 4 kasık alıyorum..pilavın tadı tuzu kıvamı gayet iyi ve lezzetli..sonra bana:evladım zengin olacaksın hatta hanımının dirsegıne kadar altını olacak dedi ve uyandım sevinçten guluyordum sukrettım rabbime ve uyudum tekrar..yaklasık 6 ay gecmesine ragmen bi sonuc cıkmadı..acaba gercekten acık secik bi ruya mı bu yoksa daha degişik manalara mı geliyo..yorumlar mısınız lütfen şimdiden ALLAH RAZI olsun…
           derviş pilav müjde

           • reply Simge ,

            Mrb bende rüyamda annem eski sevgilime mesj atmis goruyorum ruyamda annemle tartisiyom iste annem.onun iyi biri oldugunu falan soyluyo agliyom falan korkuyla uyandm

            • reply Burçin ,

             Rüyamda bi banktaydım ve arkadaşımla oturuyorduk. Arkadaşımın nefret ettiği biri var onu çağırmış o gelince onu tehtitledi onun ifşa resimlerini yayacağını falan söyledi. Ondan sonra arkadaşımla bi mağza gibi bir yere girdik mağzada dolaşırken bi başka arkadaşım beni çağırdı onun yanina gidince sevdiğım çocuğu gördüm ve bana sinirlenmiş gibi oldu sevdiğım çocuk onun gözlerine bakarken bir an uzay boşluğünda süzülüyormuş gibi hissettim. Uzaydaki yıldızları galaksileri gördüm Uzun bi süre gözlerinin içine bakarken ne oldu dedi bende gözlerinin çok parlak olduğunu söyledim ona daha sonra birden mağzaya 20 tane kadar beyaz renk uzaylı geldi ben çok korktum. Gözlerimi kapattim ve açtığım an hiçkimse kalmamıştı bende telaşla başka bi yöne doğru yürümeye başladım ve 10 tane kadar pemben renk uzaylıyı bi kadına senin bedenini değiştireceğiz dediğini duydum ve birden uyandim.

             • reply Tuğçe ,

              Rüyam da kendi odamdan aceleyle bir kaç eşya alıp çıktım acle ve korku içinde hemen diğer odaya geçtim annem de o odadaydı o daya girdiğimde elime baktığımda o eşyalar çekmecemdeki paralar olduğunu gördüm korku ve endişe içinde anneme döndüm ben deliriyomuyum ne oluyor napacam bana yardım et dedim

              Leave a comment