Rüyanı Göder Yorumlayalım

Hayatınızda cevap almak istediğiniz sorularınızı en alttaki yorum alanından yazıp sonra falınızı açın, ne kadar detaylı yazarsanız o kadar net yorumlar alırsınız "Burcunuz, yaşınız, medeni, durumunuz vs..."

 

Önemli Nokta: Editörlerimize rüyamda “kumsal” gördüm bu ne demek gibi rüyalar ilettiğiniz takdirde yorumlanmayacaktır. Unutmayın ki; bir rüyanın görüldüğü mekan,  şartlar ve zaman kişinin rüyadaki hisleri vede uyandığı an  hissettikleri, rüyanızın yorumlanmasında çok çok önemlidir lütfen editörlerimize rüyanızı doğru yorumlayabilmeleri için rüyanın tüm detaylarını eksiksizce yazınız ve imla kurallarına uymayan rüyalar kesinlikle yorumlanmayacaktır…

 

Merhaba Falbakma.gen.tr tutkunları sizlerden gelen yoğun istek üzerine rüya yorumları sayfamızı aktif etmiş bulunmaktayız.

Gördüğünüz rüyayı alttaki sayfanın en altındaki yorum alanından bize yollayın rüyanız sitemizin editörleri tarafından size özel yorumlansın.

Göndermiş olduğunuz rüyalarınız “adınız ve mail adresiniz gizlenerek” aynı gün içinde yine bu sayfada altında size özel yorumunuzla birlikte yayımlanacak ve rüya yorumunuz yayımlandığı taktirde editörlerimiz sizi mail ile bilgilendirecektir.

Not: Göndermiş olduğunuz rüyalar ve yorumları yayımlanırken kesinlikle adınız ve mail adresiniz gizlenerek yayımlanacaktır ve rüyanız yorumlandığında tarafınıza bilgi verilecektir.

 

Sıkça Sorulanlar

Soru Gönderdim rüyamın yorumlandığını nasıl anlarım?

Cevap Rüyanızı bu sayfamızın en altında yayımlayarak yorumluyoruz, rüyanız yorumlandığında yazmış olduğunuz mail adresinize rüyanızın yorumlandığı sayfanın linki ve yorumunuz gönderilmektedir.

Soru Gönderdiğim rüya ne zaman yayınlanır?

Cevap Gönderdiğiniz rüyalar sıraya alınmakta ve incelenmektedir, ahlak kurallarına uyan rüyanız ve yorumunuz en kısa zaman da yayımlanacaktır. Unutmayınız ki bu hizmetimiz ücretsiz olduğu için editörlerimize her gün yüzlere rüya gelmekte ve biz bunları en kısa sürede yayınlamaya çalışıyoruz.

Soru Saatler oldu ama bir türlü rüyam yorumlanmadı neden?

Cevap Rüyanız çok kısa veya ahlak kurallarına aykırı ise malesef  rüyanızı yayınlamıyoruz.

Rüya Tabirleri Rüya Yorumları

 

 

 

 • reply birtost ,

  rüyamda sevdiğim sınıf arkadaşım olan çocuğun elini tutuyordum ve başka bir sınıf arkadaşım bizi öyle gördüğü için hoşlandığım çocuğu başka bir yere götürüyor ve ona neden birlikte olamadığımızı soruyorum o da çünkü herkes gibi sonra ayrılırsak üzülürüz diyordu. Bu rüyanın anlamı nedir ?

  • reply Derya Deniz ,

   Merhaba. Bu aralar yatakta uzanırken çikolata kek gibi atıştırmalıklar yiyorum. Gece rüyamda rüyamdan tamamen alakasız bir şekilde birden rüzgar sesine benzeyen bir sesle beyaz bir varlık üzerime çöktü. Kelime-i şehadet getirdim ve gitti. Bu nedir ve yatakta bir şeyler yememle ilgisi var mıdır?

   • reply Gamze ,

    Evdeydim saat akşamın 1 inde yatmaya karar verdim ama herkes konuşuyordu ve bitürlü yatamıyordum

    • reply Burcu ,

     35yasinda 2cocuk annesi ev hanimiyim.Rüyamda 25sene önce ölmüş annemi gördüm.mezarda yatiyo üzeri az topraklı tam herşeyiyle görünmüyor.ama derinde değil.ustte.hocayi bekliyomusuz.yanina eğiliyorum.sen nasıl duruyon orda orası nasıl iyimi guzelmi diyorum.tam yüzünü gormemekle başını hafif sallıyor .hem çaresizim hem de iyi der gibi.ama çok rahat huzurlu.bian elleri dışarda .elliyorum sıcacık.parmaklarindan bol alyans çekip alıyorum.o alyansta şuan benim taktigim alyansim..Çok etkilendim hiç annemi rüyamda görmemiştim.ilk defa böyle bir yerede yazdım.yanit verirseniz çok mutlu olurum.allah razı olsun.

     • reply burcu ,

      annem ruyasinda eski erkek arkadasimin bana kucak dolusu kirmizi gul getiriyomus ne anlama gelir

      Leave a comment