Satürn 25 Mayıs11 Haziran Arasında Doğanlar

Satürn burcunuza Akrepten, sağlık ve işle ilgili Altıncı Evinizden giriş yapacak. 25 Mayıs2 Haziran arasında doğduysanız şubat ve temmuz ayları sizin için çok önemlidir. 2 Hazirandan sonra doğan ikizler burcu üyeleri için; ekim, kasım ya da aralığın birinci ya da ikinci haftasında ve 2014 yılında Satürn burcunuza tekrar girecektir.

Bu geçişte iş stresi gündeme gelecek. İş yükünüz çok fazla olacak, fazladan sorumluluklar yükleneceksiniz, herkesin sizden beklentileri yüksek olacak. Satürn ün Yengeç’teki Jüpiter ve Balık’taki Neptün ile aynı hizaya gelişi; maaşınıza zam, terfi ya da daha iyi bir iş teklifi getirecek. Ancak yeni bir şeye başlamak için çok da heveslenmeyin. Durumun iyi ve kötü yanlarını iyi hesaplayın, gerçekçi olun. Yeni işin beklentilerinizi karşılayacağından emin olmadan karar vermeyin.

Uzun vadeli bir iş teslim edecekseniz, şubat ve temmuz ayları fal bakma için önemlidir. Önceden gösterdiğiniz çabalar, yaz aylarındaki gelirinize yansıyacak. Amacınız yeni bir pozisyon ise bunu aklınızda tutun çünkü ilk iş değişikliği fırsatını şubat ayında yakalayacaksınız.

Bir sağlık programına katılacaksanız, aynı dönemi tercih edin. Bu size stresle başa çıkmanızda yardım edecek. Günlük egzersizler ve hobileriniz için zaman ayırın. Bunlar günlük sıkıntılarınızdan kurtulmanıza yardım eder. İş arkadaşlarınızla öğle yemeğine çıkabilir, yürüyüş yapabilirsiniz.

fal bakma sundu.

Satürn 25 Mayıs11 Haziran Arasında Doğanlar

Bir önceki yazımız olan Astroloji başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a comment