Tarot Falı Balık Burcu Yorumu

logo (1)

• AŞK: Partnerinizle yaşayacağınız olaylar neticesinde öfke ve kızgınlık duygularınız açığa çıkabilir. Bunları aslında endişe ve kuruntularınız tetikliyor. Şayet pozitif düşünürseniz, partnerinizle beraber güzel hayallerinizi, fantezilerinizi gerçekleştirme potansiyeliniz var. Cinsel enerjinizi doğru kullanmanızı tavsiye ederiz.

• PARA: İş ve para konularında kolay risk alacağınız bir döneme giriyorsunuz. İçinizde iş için yabancı ülkelere gitme isteği uyanacak. Böyle bir olayı kendi gelişiminiz için deneyebilirsiniz, fakat sorumluluklarınız sizi bayağı zorluyor. Temkinli olmak yüzünden bir türlü karar veremiyorsunuz.

•SAĞLIK: Bu dönem kendinizi stres altında hissedebilirsiniz ve bedeninizden strese dayalı hastalık sinyalleri gelebilir. Üreme organlarınızın hassaslaştığı bir dönemdesiniz. Ay sonuna doğru şans kapınızı çalmayabaşlayacak ve rahatlayacaksınız. Stresli zamanlarda alkollü içeceklerden ve yağlı yiyeceklerden uzak durmamzı ve stresinizi azaltacak yöntemleri mutlaka bulmamzı öneririz.

Bir önceki yazımız olan Tarot falı aşıklar kartı anlamı ve yorumu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a comment